افزایش حجم لابیا ماژور

تزریق بیوفیلر به لابیا ماژور

آیا به دنبال زیبایی واژن هستید ؟

آیا از تاثیرات جوانسازی واژن آگاهی دارید؟

آیا می دانید روش های مختلفی برای جوانسازی واژن وجود دارد؟

امروزه با افزایش استقبال عمل های زیبایی ، تکنولوژی های روز توانسته تا حد قابل قبولی جوابگوی نیاز های افراد باشد . عمل های زیبایی ناحیه تناسلی از جمله عمل هایی است که امروزه بین خانم ها پرمخاطب شده است . برای انجام این عمل ها و جوانسازی، روش های مختلفی اعلام می شود . تزریق ژل به واژن و بیو فیلرها نیز یکی از این موارد هستند که در ادامه به توضیح بیشتر آن می پردازیم .

تزریق بیوفیلر به لابیاماژور

بیوفیلر یا PRP

بعد از گذراندن دوره های سنتی تزریق ژل به مرور از عوارض و مشکلات بعد از آن کاسته می شد . اکنون با آمدن روش بایوفیلر ها به عنوان یک تزریق طبیعی از خون خود شخص توانسته انقلابی در زمینه تزریق های زیبایی به وجود آورد . با روش بیوفیلر یا PRP مشخص شد با گذاشتن پلاسمای خون در یک شرایط معین و دمای مشخص می توان به یک لخته نرمی رسید که در زیبایی کاربرد های مختلفی دارد . این ماده بخاطر اینکه تطابق صد در صدی با شخص دارد ، کمترین عوارض و بهترین نتیجه را دارد .

تزریق بیوفیلر به لابیا ماژور

تزریق این ماده به لابیاهایی که دچار افتادگی شده اند بسیار نتیجه بخش خواهد بود و می توان این قسمت را با این روش احیا کرد . بر طبق پیشرفت روز افزون راه های درمانی و زیبایی بهترین گزینه برای انجام آن استفاده از متد های روز می باشد . بایوفیلرها با در نظر گرفتن این موضوع توانسته این مسئله را به خوبی پوشش دهد . شما می توانید با مراجعه به متخصص زنان و زیبایی در این زمینه مشاوره های لازم را بگیرید .

تزریق ژل به واژن

تزریق فیلر یا ژل به لابیا ماژور ها علاوه بر اینکه می تواند چین و چروک ها و گودی های این ناحیه را از بین ببرد ، می تواند نامتقارن بودن در لابیاماژور ها را برطرف نماید و کاملا متقارن نماید .

دکتر زهرا سیفی متخصص زنان غرب تهران جهت بیماری های زنان می تواند مشاوره و راهکارهایی را در اختیار بیمار خود بگذارد که بیمار بتواند راحت تر این دوره را بگذراند و آسان تر با علائم و نشانه های آن خود را تطابق دهد . راه های ارتباطی : 44977660 و پیچ اینستاگرام

عوارض تزریق ژل به واژن  

بسیار اهمیت دارد ژلی که در این قسمت استفاده می شود مختص همین ناحیه باشد و کسی که ژل را تزریق می کند باید تخصص لازم را در این زمینه داشته باشد . چرا که انجام غیر استاندارد آن موجب عفونت و برآمدگی و گلوله شدن ژل و حتی خود عامل عدم تقارن لابیاماژور ها شود .

کلام آخر

با توجه به موارد ذکر شده می توان ار روش های نوین برای جوانسازی واژن استفاده کرد . تزریق بیو فیلر و یا PRP از جمله روش های جدیدی است که به خاطر مزیت هایش بین افراد محبوبیت یافته است . شما می توانید از بهترین متخصص زنان در تهران مشاوره های لازم را بگیرید و در مورد انتخاب روش درمانی مناسب اطلاعات لازم را کسب نمایید .

پاسخ

دو × 5 =

Call Now Button