بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

جراحی لابیاپلاستی جزو محبوب ترین جراحی های زیبایی واژن است اما طبق گزارشاتی که از بیماران متعددی دریافت شده، ممکن است مشکلاتی بعد از انجام لابیاپلاستی ، بیماران را درگیر نماید . این امر موجب گشته توضیحاتی در مورد روند انجام جراحی و چگونگی آن ارائه گردد تا افرادی که قصد انجام این جراحی را دارند ، بتوانند با آگاهی یک انتخاب درست داشته باشند .

لابیاپلاستی با لیزر

ویژگی جراح زیبایی زنان

عمل جراحی زیبایی زنان از جمله جراحی های زیبایی واژن است که باید توسط یک جراح متخصص زنان انجام گیرد . اما بسیاری از پزشکان که دست به این نوع جراحی ها می زنند . تخصص لازم را نداشته و به صورت تجربی کار می کنند ، این خود عواقبی برای بیمار به همراه خواهد داشت که ممکن است جبران ناپذیر باشد . این گونه عمل ها نه تنها باعث زیباتر شدن افراد نمی شوند بلکه باعث عدم تقارن واژن و عواقب بعدی خواهد بود .
جراح ‍، رکن اساسی در انجام جراحی زیبایی می باشد به طوری که نتیجه جراحی را تعیین می کند گرچه شرایط جسمی و روحی بیمار نیز در آن دخیل است اما اگر جراح ، تخصص لازم را در این زمینه نداشته باشد حتی شرایط مساعد نیز در اختیار داشته باشد و از دستگاه های بروزی استفاده کند باز نتیجه ، مورد رضایت نخواهد بود .

عوارض جراح غیر متخصص

هنگامی که جراحی توسط یک فرد غیر متخصص و به صورت نادرست انجام گیرد ممکن است علاوه بر غیر قرینه بودن لابیا ها ، باعث جدا شدن کامل لابیاها شده حتی در مواردی باعث ایجاد مشکلاتی در ارگاسم شوند .

همچنین باعث کاهش اعتماد به نفس می شود و ظاهر نامطلوبی برای فرد به همراه خواهد داشت .

دکتر زهرا سیفی متخصص زنان غرب تهران جهت بیماری های زنان می تواند مشاوره و راهکارهایی را در اختیار بیمار خود بگذارد که بیمار بتواند راحت تر این دوره را بگذراند و آسان تر با علائم و نشانه های آن خود را تطابق دهد . راه های ارتباطی : 44977660 و پیچ اینستاگرام

بهترین جراح لابیاپلاستی

جراح لابیاپلاستی با بروز کردن سطح دانش خود از جدید ترین روش های زیبایی آگاهی دارد و می تواند با متوسل شدن به روش های نوین درمانی، نتیجه مطلوب را در معقول ترین زمان ارائه دهد . متخصص زنان خوب از دستگاه های مناسب و جدید برای جراحی ، بهره می گیرد و برای بیمار بهترین راه درمانی را پیشنهاد می کند .
یک جراح در ابتدای عمل باید به طور کامل شرایط بیمار را بررسی نماید و توضیحات لازم را از روند جراحی به بیمار بدهد . حتی در صورت نیاز تعریفی از نتیجه عمل ، برای بیمار داشته باشد تا بیمار بتواند نتیجه را تصور نماید تا بعد از پایان کار انتظار ظاهری غیر معقول نداشته باشد . گاهی فرد از انجام عمل قصد تغییرات غیر علمی در ظاهر خود دارد که متخصص باید مشاوره های لازم را در این باره به وی ارائه دهد.

کلام آخر

با توجه به موارد ذکر شده برای داشتن یک نتیجه قابل قبول از جراحی ، جراح متخصص زنان می تواند تاثیر بسیاری داشته باشد . اگر شما نیز قصد انجام جراحی لابیاپلاستی و یا دیگر جراحی های زیبایی واژن را دارید ، بهتر است به یک متخصص زنان و زایمان مناسب مراجعه نمایید .

پاسخ

Call Now Button