تنگ کردن واژن

عمل تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن که در اصطلاح به آن واژینوپلاستی اطلاق می شود نوعی عمل جراحی زیبایی مربوط به خانم ها می باشد که با انجام آن می توان گشادی و شل شدگی که در اثر بالا رفتن سن یا زمان طبیعی در واژن خانم ها ایجاد شده است را برطرف نمود.

با انجام این عمل زیبایی علاوه بر تنگ شدن واژن ، عضلات کف لگن نیز تنگ شده و عضلات پرینه بیرون از واژن تقویت و بازسازی می شوند.

روش تنگ کردن واژن یا واژینوپلاستی :تنگ کردن واژن

همانطور که گفتیم با واژینوپلاستی ؛ پرینه ، عضلات واژن و بافت اطراف پرینه تنگ می شوند که این امر موجب بیشتر شدن قدرت و کنترل عضلات واژن و به دنبال آن افزایش لذت و حساسیت جنسی خانم ها می شود.

عضلات واژن معمولا طی زایمان طبیعی بیش از حد کشیده و شل می شوند اما مشکل اصلی زمانی به وجود می آید که این عضلات شل و ضعیف شده در نهایت موجب نارضایتی جنسی گردند.

واژینوپلاستی هم به تنهایی قابل انجام بوده هم می توان آن را با روش های دیگری همچون تزریق چربی به واژن ، پرینورافی ، روشن سازی واژن و غیره ، با روش های جراحی یا با بهره گیری از لیزر مونالیزا تاچ انجام داد.

نحوه انجام عمل تنگ کردن واژن :

جراح و متخصص زنان ، برای انجام این عمل زیبایی که به طور معمول حدود 1 تا 2 ساعت طول می کشد فرد را بیهوش نموده یا تحت بی حسی موضعی قرار می دهد.

سپس بافت های نرم اطراف واژن را با تکنیک های به خصوص تنگ نموده و عضلات کشیده شده پشت واژن را با استفاده از بخیه های قابل جذب متصل نموده و کوتاه می کند.

با کم شدن اندازه کانال واژن اصطکاک و تماس بیشتری طی رابطه جنسی ایجاد می شود که این امر با لذت بیشتری برای زوجین همراه خواهد بود.

دکتر زهرا سیفی متخصص زنان تهران از بهترین جراحان و متخصصان زنان استان تهران به شمار می روند ، ایشان با اتکا بر توانمندی و تجارب فراوانی که در زمینه انواع جراحی های زیبایی زنان از جمله لابیاپلاستی در تهران ، تزریق ژل به واژن ، تزریق چربی واژن و غیره بهترین نتایج را برای مراجعین خود رقم می زنند.

پاسخ

Call Now Button