جراحی زیبایی واژن در تهران

جراحی زیبایی واژن در تهران

امروزه خانم ها بیشتر از گذشته به سلامتی و زیبایی خود اهمیت می دهند . با افزایش سن، تغییراتی در حوزه زیبایی رخ می دهد که خوشایند خانم ها نبوده و به مرور باعث کاهش اعتماد بنفس در آن ها می شود . اما در حال حاضر برای انواع زیبایی ها روش های موثری وجود دارد که از موارد مهم آن ، جراحی زیبایی واژن است . این جراحی به خاطر نتیجه بخش بودن ، بین خانم ها پرطرفدار شده است . حال سوالی که ذهن افراد به دنبال انجام این عمل را به خود مشغول می کند ، یافتن بهترین جراح در این زمینه است . اینکه بهترین دکتر جراحی زیبایی زنان کیست؟ برای عمل های زیبایی زنان به چه تخصصی مراجعه کنیم؟ چطور می توانیم نتیجه مطلوبی را دریافت نماییم ؟

این موارد بخشی از سوالاتی است که برای مراجعه کنندگان مطرح می شود . به خصوص در شهر بزرگی مانند تهران که تعداد جراحان زیبایی زیاد شده است و یافتن بهترین ها مشکل تر!

جراحی زیبایی واژن در تهران

جراحی زیبایی واژن چگونه است؟

در حال حاضر متقاضیان زیبایی واژن بسیار است . این جراحی به خاطر تخصصی بودن باید توسط متخصص زنان انجام شود گرچه کم نبوده مورد هایی که بیمار به علت عدم آگاهی کافی به پزشک هایی با تخصص متفاوت مراجعه کرده و به خاطر ناموفق بودن عمل ، مجبور به مراجعه مجدد به متخصص زنان شده است و علاوه بر آسیب های جسمی و اقتصادی، باعث آسیب های روحی در بیمار شده است . در نتیجه باید نسبت به جراحی های واژن به خاطر حساس بودن ناحیه مورد نظر، دقت بیشتری داشت .

عمل زیبایی واژن

عمل زیبایی واژن در تمام دنیا جز عمل های پر مخاطب برای زیباسازی واژن است . روزانه خانم های بسیاری برای کسب زیبایی به انجام این عمل اقدام می کنند . این عمل انواع مختلفی دارد و عموما با کوچک شدن لابیا مینور همراه است این عمل که با نام لابیاپلاستی معروف است به خاطر زییباتر شدن واژن و تماس بیشتر کلیتوریس در رابطه جنسی ، باعث حس لذت بخش و خوشایندی در خانم ها می شود .

عمل واژینوپلاستی

عمل واژینوپلاستی با تمرکز روی تنگ کردن واژن و جوانسازی آن انجام می شود . متخصص زنان می تواند این عمل را همراه با لابیاپلاستی انجام دهد . این عمل های ترمیمی نتایج موفقی در بین عمل های زیبایی ارائه داده، برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله بهترین جراح لابیاپلاستی را مطالعه نمایید که به طور مفصل در مورد عمل لابیاپباستی و راه های درمان آن توضیح داده شده است .

سفید کردن واژن

تیره شدن واژن به دلایل مختلفی از جمله افزایش سن ، شیوهای نامناسب ، زایمان های مکرر و یا به صورت ژنتیکی مشاهده می شود . این موضوع به رنگ پوست مرتبط نمی باشد و حتی در خانم هایی که رنگ پوست روشنی دارند ، قسمت ناحیه تناسلی آن ها تیره تر است . خانم ها می توانند در کنار عمل های زیبایی ، سفید کردن واژن نیز انجام دهند .امروزه جدیدترین متد برای این کار استفاده از لیزر است .

تزریق فیلر و چربی به واژن

این نوع تزریق به جوانسازی و زیبایی واژن کمک می کند که با روش های مختلفی صورت می گیرد و برای افزایش حجم لابیاماژور تزریق می شود از جمله :

  • تزریق ژل به واژن
  • تزریق بوتاکس به واژن
  • تزریق چربی به واژن

این عمل بین افراد لاغر که اندام تناسلی شل و بدون چربی دارند بیشتر استفاده می شود .

دکتر زهرا سیفی متخصص زنان غرب تهران جهت زیبایی های واژن زنان می تواند مشاوره و راهکارهایی را در اختیار بیمار خود بگذارد که بیمار بتواند راحت تر این دوره را بگذراند و آسان تر با علائم و نشانه های آن خود را تطابق دهد . راه های ارتباطی : 44977660 و پیچ اینستاگرام

 بهترین جراح زیبایی واژن

برای تشخیص بهترین ها در هر حوزه ای راه های متفاوتی وجود دارد . در بین متخصصان زنان نیز، مهارت و دانش پزشک و همگام بودن با تکنولوژی روز بسیار اهمیت دارد . هر روزه علم در حال پیشرفت است و نوآوری های زیادی در هر زمینه ارائه می شود و اگر پزشک همچنان از روش های قدیمی و گاها منسوخ شده استفاده نماید ، طول درمان را سخت تر و طولانی تر می کند .

با توجه به موارد ذکر شده جراحی زیبایی واژن در صورت انجام شدن توسط افراد متخصص تاثیرات مفیدی در زندگی و روابط زناشویی به جا خواهد گذاشت .

پاسخ

Call Now Button