روشن سازی واژن

درباره روشن سازی واژن

روشن سازی واژن : به طور کلی رنگ پوست اندام جنسی یا در واقع ناحیه تناسلی در قیاس با رنگ پوست دیگر اندام های بدن کمی تیره تر است ، اما عوامل متعددی از جمله ژنتیک ، افزایش سن ، تراشیدن موهای زائد با تیغ اصلاح ، زایمان های متعدد ، پوشیدن لباس زیر تنگ ، برخی تغییرات هورمونی و غیره می توانند این موضوع را تشدید کرده و از اعتماد به نفس فرد بکاهند.

رفع تیرگی ناحیه تناسلی ، یکی از دغدغه های اکثر بانوان به شمار می رود و از این رو همواره به دنبال راهی جهت روشن سازي واژن می باشند ؛ چرا که با انجام آن نه تنها اعتماد به نفس از دست رفته خویش را باز خواهند یافت ، بلکه به این ترتیب رضایت جنسی خود و شریک جنسی شان را نیز فراهم خواهند آورد.

روش های روشن سازی واژن

لازم به ذکر است که به منظور روشن سازي واژن راهکارهای متعددی وجود دارد و جهت انجام آن حتما باید به یک جراح و متخصص زنان مجرب و کارآزموده مراجعه نمود.

دکتر زهرا سیفی جراح زیبایی زنان و بهترین متخصص زنان تهران ؛ در مورد روشن سازيی واژن یا سفید کردن ناحیه تناسلی خانم ها ، چنین عنوان داشتند:

روشن سازي واژن باید با استفاده از چند روش انجام شود تا به بهترین نتایج برای متقاضیان این عمل بیانجامد.

این روش ها ؛ شامل استفاده از لیزر Co2، رادیوفرکوئنسی یا RF ، استفاده از کربوکسی تراپی و استفاده از روش های درمانی دیگر است.

اما توجه داشته باشید ما قبل از این که این روش ها را بکار بگیریم ؛ ابتدا یک بررسی عمومی در مراجعین انجام می دهیم تا مطمئن شویم که تیرگی واژن ایشان ناشی از بیماری های عمومی نیست و بعد روش های مذکور را برای آنان توضیح خواهیم داد و مناسب ترین و کارآمدترین روش را برایشان پیشنهاد خواهیم نمود.

سفید کردن واژن با لیزر

امروزه فناوری لیزر ، در بسیاری از اعمال جراحی اعم از درمانی و زیبایی کاربرد وسیعی یافته است و مورد استقبال فراوانی واقع شده است.

استفاده از این فناوری در جراحی های زیبایی زنان و اعمال جوانسازی واژن ؛ بانوان نظیر روشن سازي واژن نیز بسیار موثر واقع شده و نتایج مطلوبی به دنبال داشته است.

روشن سازی واژن با لیزر ، در واقع نوعی تکنیک ایمن و غیرتهاجمی می باشد که طی چند جلسه ( بسته به وضعیت فرد ) قابل انجام است و در اکثریت موارد ، رضایت خاطر بیماران را به دنبال دارد.

روشن سازی واژن

مزایای روشن سازی واژن با لیزر

  • فرد طی انجام آن دردی احساس نخواهد کرد.
  • به منظور انجام آن نیازی به بیهوشی نمی باشد.
  • مدت زمان باقی ماندن نتایج آن طولانی خواهد بود.
  • از آن جا که لیزر سبب تحریک کلاژن سازی شده و میزان تولید کلاژن و الاستین که پروتئین های جوان نگاهدارنده پوست هستند را نیز افزایش می دهد ؛ علاوه بر روشن سازی واژن ، به جوانسازی واژن نیز خواهد انجامید.

هزینه روشن سازی واژن

خانم هایی که قصد انجام روشن سازی واژن را دارند می بایست جهت اطلاع از هزینه این عمل ، به جراح و متخصص زنان مراجعه فرمایند.

پزشک جراح و متخصص زنان پس از بررسی های لازم و تعیین روش مورد نیاز برای متقاضی عمل ، هزینه آن را مشخص نموده و به اطلاع بیمار خواهد رسانید.

پاسخ

Call Now Button