مراقبت های بعد از جراحی زیبایی واژن

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی واژن

امروزه جراحی زیبایی زنان از جمله محبوبترین جراحی ها محسوب می شود . خانم ها با توجه به شرایط باروری و زایمان بیشتر در معرض ناراحتی های اندام تناسلی می شوند . به طوری که بسیاری از آن ها بعد از زایمان متوجه تغییر حالت اندام خود می شوند و احساس می کنند زیبایی قبلی خود را از دست داده اند . این موضوع باعث کاهش اعتماد بنفس در زندگی خصوصی و همینطور اجتماعی آن ها می شود . حال برای آن درمان هایی معرفی شده است که جراح زیبایی واژن با توجه به وضعیت بیمار هر کدام از آن ها را انتخاب می کند .

مراقبت بعد از جراحی واژن

جراحی زیبایی واژن

جراحی های واژن به صورت تهاجمی و غیر تهاجمی انجام می شود . امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف ، جراحی های غیرتهاجمی کاربرد بیشتری پیدا کرده است . استفاده از لیزر برای جوانسازی واژن مزایایی دارد که بیمار بیشتر راغب به انجام آن است تا جراحی هایی که با بیهوشی عمومی انجام می شود .

استفاده از لیزر بدون درد بوده و لازم به بستری شدن نیست و بیمار بعد از انجام جراحی می تواند با گذراندن دوره محدودی به زندگی عادی خود بازگردد .

دکتر زهرا سیفی متخصص زنان غرب تهران جهت زیبایی های واژن زنان می تواند مشاوره و راهکارهایی را در اختیار بیمار خود بگذارد که بیمار بتواند راحت تر این دوره را بگذراند و آسان تر با علائم و نشانه های آن خود را تطابق دهد . راه های ارتباطی : 44977660 و پیچ اینستاگرام

 مراقبت های بعد از جراحی زیبایی

جراحی زیبایی متناسب با شرایط بیمار تغییراتی را در اندام تناسلی بیمار ایجاد می کند . جراحی زیبایی واژن شامل لابیاپلاستی ، برطرف کردن شلی واژن ، اصلاح پوست های اضافه کلیتوریس و … می باشد که هر کدام تاثیرات مثبتی در زیبایی اندام خواهد داشت .

در مراقبت های بعد از این زیباسازی ها مواردی وجود دارد که لازم است رعایت شود مانند :

  • استفاده از کمپرس سرد بعد از جراحی
  • خشک نگه داشتن اندام تناسلی
  • رفتن به استخر و سونا با هماهنگی متخصص زنان انجام شود .
  • در روز های ابتدای بعد از عمل از ارتباط جنسی خودداری شود و برای شروع آن حتما از پزشک مشورت گرفته شود .
  • تا حد امکان بعد از عمل از فعالیت های سنگین مانند ورزش های پرتحرک خودداری شود .

برای آشنایی بیشتر با عمل های زیبایی واژن می توانید ویدئو دکتر زهرا سیفی جراح زیبایی زنان را مشاهده نمایید.

 

رعایت این نکات باعث می شود نتیجه جراحی مطلوب و رضایت بخش باشد . این مراقبت ها نسبت به جراحی تهاجمی کمتر است و نداشتن عوارض جانبی باعث شده بیشتر مورد استقبال قرار گیرد و مشکلات جراحی های تهاجمی را ندارد . برای اطلاعات بیشتر می توانید با بهترین جراح زیبایی زنان تماس گرفته و مشاوره نمایید .

پاسخ

Call Now Button