مرگ جنین در رحم

مرگ جنین در رحم مادر

مرگ جنین در رحم  اتفاقی بسیار ناخوشایند برای تمامی افراد می باشد و والدین به شدت از این موضوع رنج می برند. این حادثه بسیار تاسف بار در عین حال پر زحمت برای زنان به شمار می رود . اما باید این نکته را مد نظر داشت که چنین حادثه ای در شرایط طبیعی به هیچ وجه حادث نگشته و اگر هم در شرایط خاصی چنین ناگواری پیش بیاید به ندرت انجام می پذیرد . زیرا بیماری و یا تصادفات و سایر حوادث که بر رحم و جنین تاثیر منفی دارد و منجر به کشته شدن جنین در شکم مادر می شود و ماندن زیاد جنین مرده در رحم برای مادر آبستن زیان بار می باشد . باید توجه نمود که اگر مادری در دوران آبستنی دچار بیماری خطرناکی شد و در زمان موعود زایمان او به وقوع نپیوست آن زمان باید به مرگ جنین خود مشکوک گشته به پزشک مراجعه نماید .

مرگ جنین در رحم

مرگ جنین در رحم

البته این نکته فراموش نشود که اگر چنین در شکم مرده باشد ناچارا دردهای زایمان پدید می آید و خود جنین به بیرون رانده می شود . حالت استفراغ و تهوع شدید قبل از این زایمان بیشتر است . حالت ترس و لرزش در بدن – بد مزه شدن دهان – بی اشتهایی – توقف در بزرگ شدن شکم – شل شدن پستان ها از جمله نشانه های مرگ جنین در رحم  است.

مرگ جنین در رحم یکی از رویدادهایی است که امکان دارد هر مادری به این حادثه ناگوار دچار شود . دکتر زهرا سیفی متخصص زنان غرب تهران  بسیار فوری و با معاینات لازم می تواند این حادثه را تشخیص دهد و اقدامات لازم را جهت برطرف کردن آن انجام دهد . جهت تعیین وقت قبلی و مشاوره های لازم می بایستی با شماره های 44977660 تماس حاصل نمائید .

با تمام این اوصاف زن آبستن نباید با رویت یکی از این نشانه ها ناراحت و متاسف شود و خود تدابیری اتخاذ کند و یقین به مرگ فرزندش داشته باشد بلکه می بایستی به پزشک مراجعه کرده و با توضیح شرایط خود و اعلام نشانه هایی که حدس می زند ناشی از مرگ جنین در رحم است او را در جریانات امر گذاشته و پزشک نیز پس از بررسی علمی و سونوگرافی نتیجه را اعلام خواهد کرد .

برخی از خدمات دکتر زهرا سیفی

زایمان سزارین

درمان ناباروری

کیست تخمدان

زایمان طبیعی

راه های ارتباطی دکتر زهرا سیفی

44977660

info@drz-seify.com

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر زهرا سیفی

پاسخ

12 − 12 =

Call Now Button