تزریق چربی به واژن در تهران

جوانسازی واژن با تزریق چربی به واژن در تهران

تزریق چربی به واژن در تهران : افزایش سن ، ژنتیک ، بارداری و نوسانات وزن ؛ از جمله مواردی هستند که می توانند باعث شلی پوست و کاهش حجم لب های بزرگ بخش خارجی ناحیه تناسلی شوند. این تغییرات ؛ با تزریق چربی واژن ، به راحتی قابل درمان می باشند.

در واقع با افزودن چربی به لب های بزرگ واژن ، می توان شلی و افتادگی پوست این ناحیه را برطرف کرده و ظاهر آن را بهبود بخشید.

به طور کلی تزریق چربی به لابیا ماژور ( لب های بزرگ واژن ) ، روشی بسیار مفید جهت حجم دهی و بهبود کانتورینگ بخش بیرونی اندام تناسلی می باشد.

تزریق چربی به واژن در تهران

لازم به ذکر است که زمان انتقال چربی به واژن ( لابیاهای بزرگ ) و دوره نقاهت پس از آن ، معمولا بسیار کوتاه است و به طور متوسط اکثر افراد بسته به وسعت عمل ؛ می توانند بین یک تا هفت روز بعد از عمل ، به محل کار خود بازگردند.

آغاز فعالیت های روزمره ، غالبا از دو روز بعد از تزریق چربی ؛ بلامانع است ، البته به خاطر داشته باشید که انجام ورزش های سنگین تا زمانی که جراح معالج تعیین کند ؛ ممنوع می باشد.

توجه داشته باشید که تزریق چربی به واژن ، باعث بهبود قوام پوست واژن و همچنین کمک به سیستم عصبی ، افزایش اعتماد به نفس ، افزایش رضایت جنسی و بازیابی طراوت و جوانی به واژن می شود.

برای انجام تزریق چربی به واژن ، به چه پزشکی باید مراجعه کرد ؟

خانم های محترمی که بنا به هر علتی با کمبود حجم چربی در لب های بزرگ اندام تناسلی خود روبرو هستند و به دنبال این اتفاق ، با کمبود اعتماد به نفس و نارضایتی از کیفیت رابطه جنسی مواجه هستند ؛ می توانند نسبت به تزریق چربی واژن اقدام نمایند.

این دسته از خانم ها برای انجام تزریق چربی به واژن ، باید به جراح و متخصص زنان که در حوزه اعمال زیبایی زنان فعالیت داشته و کارنامه کاری درخشانی در این زمینه دارد مراجعه نمایند.

دکتر زهرا سیفی بهترین متخصص زنان تهران هستند که با اتکا بر دانش و توانمندی خود ، کلیه اعمال جراحی زیبایی زنان و نیز تزریقات زیبایی و جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان ؛ را به بهترین نحو ممکن به انجام می رسانند.

تزریق چربی به واژن در تهران

نکاتی درباره تزریق چربی به واژن

  • در جوانسازی واژن با استفاده از تزریق چربی ، از بافت چربی بدن خود بیمار استفاده می شود ؛ در نتیجه هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی گردد.
  • تزریق چربی به واژن ؛ مناسب ترین روش برای ایجاد حجم در ناحیه تناسلی می باشد.
  • تزریق چربی ، را می توان همزمان با جراحی لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن نیز انجام داد.

تزریق چربی به واژن ، چند جسه طول می کشد ؟

توجه داشته باشید که مقداری از چربی تزریق شده ، در بدن جذب می شود ؛ از این رو ممکن است دو جلسه طول بکشد تا نتایج دلخواه نهایی حاصل آید.

دوره نقاهت عمل تزریق چربی به واژن چقدر است ؟

با توجه به این که وسعت تزریق چربی در هر فردی متفاوت است ؛ باید اشاره داشت که دوره بهبودی پس از تزریق نیز در هر فردی متفاوت می باشد ؛ لذا هرچه چربی بیشتری تزریق شود ، بدن برای بهبودی کامل به زمان بیشتری احتیاج خواهد داشت.

هزینه تزریق چربی به واژن در تهران چقدر است ؟

افراد جهت اطلاع از قیمت نهایی تزریق چربی به واژن ، باید به صورت حضوری به مطب پزشک متخصص زنان مراجعه نموده و مورد معاینه و بررسی های لازم قرار گیرند.

guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات