تزریق چربی به واژن همراه با فیلم

واژن از جمله مهم ترین ارگان های بدن بانوان به شمار می رود که از حساسیت بالایی برخوردار می باشد. این عضو از بدن خانم ها افزون بر نقش موثری که بر سلامت آن ها ایفاء می کند ، عضوی مهم در نزدیکی جنسی آن ها تلقی می شود که در صورت برخورداری از زیبایی می تواند موجب رضایت خاطر خود و شریک جنسی شان شود. تزریق چربی به واژن یکی از پروسه های محبوب جوانسازی ناحیه تناسلی است که برای انجام ان بایستی به بهترین متخصص زنان غرب تهران رجوع کنید. دکتر زهرا سیفی به پشتوانه تجربه خود قادر است در این زمینه به تمامی بانوان خدمت رسانی شایانی ارائه دهد.

تزریق چربی واژن - دکتر زهرا سیفی

متاسفانه ناحیه تناسلی خانم ها ، به دنبال علل مختلفی ، اعم از افزایش سن ، اضافه وزن ، زایمان ، یائسگی و غیره با تغییراتی عمده از لحاظ ظاهری مواجه می شود و به مرور زمان دچار تیرگی ، پیری و شلی و افتادگی می گردد. قاعدتا این اتفاق می تواند روابط زناشویی را تحت الشعاع قرار دهد ؛ چرا که متاسفانه بر اساس باور اشتباهی که اکثر بانوان دارند ، این طور تصور می کنند که با تقلیل دفعات رابطه جنسی می توان از پیشروی این مسئله جلوگیری به عمل آورد. این در حالی است که این باور کاملا غلط است. از این رو توصیه می شود ، در هر سنی که با این مشکل روبرو شدید ، حتما به بهترین پزشک متخصص زنان تهران مراجعه نموده و با مشورت ایشان بهترین راه جهت کاهش یا از بین بردن تیرگی و چین و چروک ناحیه تناسلی را برگزیده و مبادرت به انجام آن نمایید. یکی از این راه ها تزریق چربی به بیکینی می باشد. لازم به ذکر است در میان متدهایی که به منظور جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان مورد استفاده قرار می گیرند ، از تزریق چربی به واژن می توان به عنوان روشی موثر و کارآمد در راستای بازسازی و ترمیم بافت های از بین رفته این ناحیه یاد کرد که سبب جوان تر شدن لابیاهای بیرونی شده و زیبایی اندام جنسی و متعاقبا بهبود عملکرد جنسی را به ارمغان می آورد.

نحوه تزریق چربی به واژن

به منظور تزریق چربی به واژن در تهران ، چربی مورد نیاز از بدن خود فرد تهیه شده و تحت بی حسی موضعی به لابیاهای بزرگ ( لب های خارجی اندام تناسلی ) تزریق می گردد. توجه داشته باشید که چربی گرفته شده ، پیش از تزریق به واژن ، در ابتدا توسط دستگاهی مخصوص ضدعفونی شده و سلول های سالم آن جداسازی می شود. سپس از طریق سوزن هایی ظریف به موضع مورد نظر تزریق می گردد. ناگفته نماند که میزان ماندگاری این پروسه زیبایی ، تا چند سال گزارش شده است. البته این مسئله به شرایط جسمی افراد نیز وابسته است.

صحبت های دکتر زهرا سیفی متخصص زنان غرب تهران در مورد تزریق ژل و چربی به ناحیه تناسلی

 

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی به واژن

در ادامه کسانی که نیاز به تزریق چربی به بیکینی دارند را معرفی می کنیم.

 1. افرادی که در اثر افزایش سن دچار چروک ، شل شدگی و افتادگی لابیهای ماژور شده اند.
 2. زنانی که پس از زایمان های طبیعی متعدد ناحیه تناسلی آن ها زیبایی و جوانی خود را ازدست داده است.
 3. کسانی که پس از کاهش وزن شدید دارای افتادگی و شلی در ناحیه تناسلی خود شده اند.
 4. بانوانی که یائسه شده اند و در اثر کم شدن استروژن اندام تناسلی آن ها تحت تاثیر قرار گرفته است.

مزایای تزریق چربی به واژن با دکتر زهرا سیفی در تهران

از جمله مزیت های تزریق کردن چربی به واژن در تهران با دکتر سیفی به موارد زیر می توان اشاره نمود :

 • از آن جا که از مواد طبیعی است ، ریسک بروز حساسیت یا دفع آن توسط بدن وجود ندارد.
 • سبب زیبا و روشن شدن اندام تناسلی می شود.
 • نیاز به بستری شدن نداشته و پس از آن امکان بازگشت سریع به فعالیت های روزانه وجود دارد.
 • منجر به افزایش لذت جنسی می شود.
 • تداخلی در بارداری و زایمان طبیعی ایجاد نمی کند.
 • نتایج درمانی ، بلافاصله قابل رویت بوده و کاملا محسوس خواهد بود.
 • دوام و ماندگاری زیادی دارد.
 • و غیره

 

تزریق چربی به واژن - دکتر زهرا سیفی

مراقبت های کلیدی بعد از تزریق چربی به واژن

رعایت نکات مراقبتی بعد از تزریق چربی به بالای واژن به جهت سرعت بخشیدن به دوره ریکاوری و کمک به ماندگاری بیشتر چربی ، حائز اهمیت است. بلافاصله پس از اتمام تزریق چربی واژن ، می توانید از کمپرس یخ استفاده نمایید. برای کنترل درد و پیشگیری از وقوع عفونت ، باید دارو مسکن و آنتی بیوتیک مصرف کنید. به مدت یک هفته موظف هستید از دوش گرفتن با آب داغ و مالش ناحیه تناسلی بپرهیزید. همچنین در یک بازه یک ماهه بایستی برخی از فعالیت هایتان را محدود نمایید ؛ همچون:

 • در وان آب داغ قرار نگرفته و به جکوزی و استخر آب گرم نروید
 • لباس زیر و شلوار تنگ و چسبان نپوشید
 • به ورزش هایی مانند سوارکاری و دوچرخه سواری نپردازید.
 • در این مدت نیز باید مقاربت جنسی را تا حدودی محدود سازید.

آیا نتیجه حاصل از تزریق چربی به واژن دائمی است ؟ چگونه می توان ماندگاری آن را افزایش داد ؟

در 6 ماه ابتدایی پس از تزریق چربی واژن ، حدود 30 الی 40 درصد حجم آن همچنان باقی می ماند. به عبارت دیگر دو سوم چربی تزریق شده ، طی 6 ماه توسط بافت بدن جذب می شوند. ماندگاری یک سوم باقی مانده می تواند تا چند سال ادامه داشته باشد. افرادی که پس از تزریق چربی به لابیا ، کاهش وزن ناگهانی داشته اند ، انتظار می رود که چربی های تزریقی نیز تا حدودی آب شده باشند. همچنین کسانی که سیگار کشیدن از عادات آن ها بوده و برنامه غذایی سالم و منظمی ندارند ، ماندگاری چربی لابیاها برای آنان کاهش می یابد. از این بابت بهترین دکتر زنان تهران هنگام انجام پروسه ، این موارد را در نظر گرفته و کمی چربی بیشتری تزریق می نماید تا پس از گذشت مدت مقرر و جذب بخشی از بافت ها ، لابیا به سرعت و به طور کامل حجم خود را از دست ندهد. زنانی که تمایل به حفظ نتیجه دارند ، می توانند طی فواصل معین ، در طول چند سال پروسه تزریق را ادامه دهند. فاکتور دیگری که در امر مدت زمان ماندگاری نتیجه حاصل از تزریق چربی به واژن ، مؤثر می باشد ، تکنیک های جراحی است که متخصص زنان هنگام انجام پروسه از آن ها استفاده می کند. در این بین جراح باید پس از ساکشن چربی ، در مدت کوتاهی جهت تزریق اقدام نماید و تا آن جا که امکان دارد میزان تماس بافت چربی با هوای محیط را به حداقل برساند.

روش های تاثیرگذار در افزایش ماندگاری تزریق چربی به بیکینی

به جهت زنده ماندن بافت های چربی تزریق شده به لابیا ، اکسیژن و جریان خون باید در بالاترین سطح خود قرار داشته باشند. برای آن که سطح اکسیژن موجود در خون و جریان آن در بدن به طور مطلوبی ادامه پیدا کند لازم است یک رژیم سالم و متعادل را دنبال کنید و از استعمال دخانیات و نوشیدنی های حاوی الکل فاصله بگیرید. همچنین به میزان آب مصرفی و هیدراته نگه داشتن بدنتان اهمیت دهید.

سایر روش های زیبایی در کنار تزریق چربی واژن

در ارتباط با جراحی های زیبایی ناحیه ژنیتال باید گفت که همیشه ترکیب دو پروسه با هم می تواند نتیجه بسیار بهتری را برای فرد حاصل کند. با توجه به شرایط هر فرد ، او می تواند همزمان با تزریق چربی به واژن ، لابیاپلاستی ، واژینوپلاستی یا PRP ناحیه ژنیتال را نیز انجام دهد.

توضیحات دکتر سیفی ، بهترین پزشک متخصص جراحی های زیبایی زنان در تهران در خصوص همزمانی لابیاپلاستی و تزریق چربی

 

 

تاثیرات تزریق چربی روی واژن

تزریق چربی به لابیاهای ماژور ناحیه تناسلی ، یکی از راه های پرطرفدار جوانسازی واژن است و تاثیرات زیر را به همراه دارد :

 • برطرف کردن حالت افتاده پوست واژن
 • بهبود بخشیدن چرک های پوستی لابیاهای ماژور
 • روشن کردن و سفت کردن پوست ناحیه تناسلی
 • متقارن ساختن دو سمت واژن
 • بهبود خشکی واژن

انجام تزریق چربی به چه کسانی پیشنهاد نمی شود ؟

در وهله اول زنان باردار و مادران شیرده بهتر است ، در این دوره ، سراغ پروسه تزریق کردن چربی به واژن نروند. علاوه بر این ، بانوانی که در ناحیه تناسلی خود به نوعی عفونت دچار هستند ، کسانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند یا به بیماری های خود ایمنی مبتلا هستند و گروهی از بانوان که داروهای ضد انعقادی و رقیق کننده خون مصرف می کنند ، نیز کاندیدای مناسبی برای این پروسه در نظر گرفته نمی شوند.

تزریق چربی به واژن ممکن است چه عوارضی در پی داشته باشد ؟

با توجه به اینکه چربی مورد استفاده در پروسه تزریق چربی به ناحیه تناسلی ، از نقاط مختلف بدن فرد مراجعه کننده گرفته شده است ، احتمال وقوع هر گونه عارضه ای را به حداقل می رساند ، خصوصاً اگر پروسه تحت نظر یک متخصص زنان خوب به انجام برسد. اما این را بدانید که همیشه احتمال بروز عارضه صفر نبوده و باید آن را در نظر داشته باشید. این امر باعث می شود که شما مراقبت های بعد از پروسه را جدی تر بگیرید تا درگیر موارد منفی پس از تزریق چربی به واژن نشوید. جدی ترین عارضه ای که ممکن است رخ دهد ، عفونت می باشد. در این صورت باید سریعا به بهترین متخصص زنان در غرب تهران مراجعه کنید. ورم ، درد و التهاب عموما به عنوان اثر جانبی شناخته می شوند؛ چرا که بروز ان ها تا حدی بعد از فرایند طبیعی بوده و بعد از مدت کوتاهی بهبود پیدا می کنند. در صورتی که با گذشت چند روز ، به جای بهبودی این اثرات شدت پیدا کرده و وخیم تر شد ، فوراً متخصص زنان را در جریان بگذارید.

دکتر زهرا سیفی متخصص زنان تهران ، از بهترین های این حوزه می باشند که شما عزیزان می توانید در راستای دریافت خدمات بهینه انواع اعمال زیبایی زنان اعم از لابیاپلاستی در تهران ، تزریق چربی به واژن و غیره به مطب ایشان مراجعه فرموده و به اهداف و خواسته های خود در زمینه جوانسازی واژن نایل آیید.

نکات مهمی که در خصوص تزریق چربی به واژن باید بدانید !

قبل از اینکه برای جوانسازی واژن به کمک تزریق چربی اقدام نمایید ، لازم است به برخی نکات مهم در این رابطه توجه داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره شده است :

 1. لازم است قبل از اقدام برای انجام این پروسه ، آزمایش انعقاد خون و تست خون برای اطمینان از سلامتی شما انجام شود.
 2. از مصرف داروهای رقیق کننده خون نظیر ویتامین E و آسپرین باید به مدت 2 هفته قبل و بعد از تزریق کردن چربی به واژن خودداری نمایید.
 3. در صورتی که حساسیت خاصی دارید و با به بیماری خاصی دچار هستید ، لازم است حتما این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید.
 4. اگر به عفونت واژن مبتلا هستید ، توصیه می شود ابتدا برای درمان این مشکل اقدام کرده و بعد از برطرف شدن عفونت واژن برای تزریق اقدام نمایید.
 5. از مصرف سیگار و سایر دخانیات پیش از انجام این پروسه زیبایی باید خودداری شود.
 6. مصرف آب و مایعات به میزان کافی پیش از این عمل توصیه می شود.
 7. نوشیدن الکل به مدت دو هفته قبل از انجام این فرآیند زیبایی ممنوع است.
 8. توصیه می شود از خوردن هرگونه مواد غذایی به مدت 6 ساعت قبل از انجام تزریق چربی به واژن در تهران ، پرهیز شود.

تزریق ژل به واژن بهتر است یا تزریق چربی ؟

هریک از این پروسه ها با مزیت های خاص خود همراه بوده به همین دلیل نمی توان یک روش را بر دیگری برتر و بهتر دانست. برای مثال تزریق چربی به بیکینی از ماندگاری بیشتری برخوردار است ، این در حالی است که نحوه تزریق ژل به واژن نسبت به چربی راحت تر می باشد. به همین دلیل توصیه می شود در رابطه با بهترین روش جوانسازی واژن با پزشک خود مشورت نموده و در رابطه با مزایا و معایب این روش ها تحقیق کرده ، سپس تصمیم گیری نهایی را انجام دهید.

آیا تزریق چربی به واژن دردناک است ؟

انتقال چربی روشی دردناک نیست زیرا ، در حین عمل تزریق چربی ، تحت تاثیر ماده بیهوشی قرار می گیرید و یا به طور کامل تحت تاثیر بی حسی موضعی هستید و چیزی احساس نمی کنید. پس از آن ، برای مدیریت هر گونه ناراحتی خفیفی که ممکن است تجربه کنید ، به شما پاراستامول و یا داروی مسکن داده می شود. لذا لازم به ذکر است ، استفاده از هر گونه دارو باید تحت نظر و تجویز پزشک ، مورد استفاده قرار گیرد. برای بیمارانی که نگران درد هستند ، همیشه این امکان وجود دارد که این روش را تحت بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی انجام دهند.

 

تزریق چربی به واژن در تهران

 

نحوه خوابیدن بعد از تزریق چربی به واژن به چه صورت است ؟

پس از تزریق چربی به واژن در تهران ، توصیه می شود که فرد به مدت دو هفته به پشت بخوابد . با توجه به موقعیت و محل تزریق ، خوابیدن به پشت راحت ترین حالت در طول روند بهبودی خواهد بود. شما می توانید برای راحتی بیشتر خود ، یک بالش بین پاهای خود قرار دهید تا از فشار و برخورد پا هایتان به هم و احساس سوزش جلوگیری کند .

روند بهبودی بعد از تزریق کردن چربی به واژن چقدر طول می کشد ؟

شما باید انتظار داشته باشید که حدود چهار تا شش هفته پس از اتمام عمل به طور کامل بهبود پیدا کنید، اگرچه برخی از روش های درمانی شدید تر که با جراحی دیگری همراه هستند ، ممکن است تا چهار ماه به طول می انجامد ..

 آماده سازی برای پروسه تزریق چربی به واژن

 •  حداقل شش ساعت چیزی نخورید و نیاشامید.
 •  از مصرف ویتامین ها و مکمل ها را متوقف کنید. ویتامین E و روغن ماهی، عصاره جینکو ، روغن هسته انگور ، عصاره جینسنگ ، حداقل 2 هفته قبل از انجام این فرآیند ، خودداری کنید.
 • . حداقل 2 هفته قبل و بعد از تزریق کردن چربی به ناحیه تناسلی ، سیگار را ترک کنید.
 •  در صورت خطر نقص ایمنی و وضعیت سلامتی که بر بهبود زخم و عفونت تأثیر می گذارد ، برای جلوگیری از خطر ، آلرژی خود را به متخصص زنان خوب در تهران ، اطلاع دهید.
 •  قبل از جراحی دوش بگیرید.
 •  انجام تزریق فیلر به بیکینی در دوران قائدگی را توصیه نمی شود.

جوانسازی واژن با تزریق چربی به واژن در تهران

افزایش سن ، ژنتیک ، بارداری و نوسانات وزن ؛ از جمله مواردی هستند که می توانند باعث شلی پوست و کاهش حجم لب های بزرگ بخش خارجی ناحیه تناسلی شوند. این تغییرات ؛ با پروتز واژن با تزریق چربی ، به راحتی قابل درمان می باشند. در واقع با افزودن چربی به لب های بزرگ واژن ، می توان شلی و افتادگی پوست این ناحیه را برطرف کرده و ظاهر آن را بهبود بخشید. به طور کلی تزریق فیلر به لابیا ماژور ( لب های بزرگ واژن ) ، روشی بسیار مفید جهت حجم دهی و بهبود کانتورینگ بخش بیرونی اندام تناسلی می باشد.

لازم به ذکر است که زمان انتقال چربی به واژن ( لابیاهای بزرگ ) و دوره نقاهت پس از آن ، معمولا بسیار کوتاه است و به طور متوسط اکثر افراد بسته به وسعت عمل ؛ می توانند بین یک تا هفت روز بعد از عمل ، به محل کار خود بازگردند. آغاز فعالیت های روزمره ، غالبا از دو روز بعد از تزریق ؛ بلامانع است ، البته به خاطر داشته باشید که انجام ورزش های سنگین تا زمانی که جراح معالج تعیین کند ؛ ممنوع می باشد.
توجه داشته باشید که تزریق چربی به واژن ، باعث بهبود قوام پوست واژن و همچنین کمک به سیستم عصبی ، افزایش اعتماد به نفس ، افزایش رضایت جنسی و بازیابی طراوت و جوانی به واژن می شود.

برای انجام تزریق چربی به واژن ، به چه پزشکی باید مراجعه کرد ؟

خانم های محترمی که بنا به هر علتی با کمبود حجم چربی در لب های بزرگ اندام تناسلی خود روبرو هستند و به دنبال این اتفاق ، با کمبود اعتماد به نفس و نارضایتی از کیفیت رابطه جنسی مواجه هستند ؛ می توانند نسبت به این پروسه جوانسازی اقدام نمایند. این دسته از خانم ها برای انجام تزریق چربی به واژن ، باید به جراح و متخصص زنان که در حوزه اعمال زیبایی زنان فعالیت داشته و کارنامه کاری درخشانی در این زمینه دارد مراجعه نمایند.

دکتر زهرا سیفی بهترین متخصص زنان تهران هستند که با اتکا بر دانش و توانمندی خود ، کلیه اعمال جراحی زیبایی زنان و نیز تزریقات زیبایی و جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان ؛ را به بهترین نحو ممکن به انجام می رسانند.

 

تزریق چربی به واژن - دکتر زهرا سیفی

 

نکاتی درباره تزریق چربی به واژن

 • در جوانسازی واژن با استفاده از تزریق چربی ، از بافت چربی بدن خود بیمار استفاده می شود ؛ در نتیجه هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی گردد.
 • پروتز واژن با تزریق چربی ؛ مناسب ترین روش برای ایجاد حجم در ناحیه تناسلی می باشد.
 • این پروسه را می توان همزمان با جراحی لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن نیز انجام داد.

تزریق چربی به واژن ، چند جلسه طول می کشد ؟

توجه داشته باشید که مقداری از چربی تزریق شده ، در بدن جذب می شود ؛ از این رو ممکن است دو جلسه طول بکشد تا نتایج دلخواه نهایی حاصل آید.

دوره نقاهت عمل تزریق چربی به واژن چقدر است ؟

با توجه به این که وسعت تزریق چربی در هر فردی متفاوت است ؛ باید اشاره داشت که دوره بهبودی پس از تزریق نیز در هر فردی متفاوت می باشد ؛ لذا هرچه چربی بیشتری تزریق شود ، بدن برای بهبودی کامل به زمان بیشتری احتیاج خواهد داشت.

عوارض تزریق چربی به واژن

این پروسه به خاطر طبیعی بودن آن و اینکه از بدن خود فرد برداشته می شود ، زمینه حساسیت را از بین می برد اما مانند مابقی روش های زیبایی ممکن است بعد از استفاده از آن تا چند روز التهاب ، کبودی و یا تورم مشاهده شود .

فیلم تزریق چربی به بیکینی

هزینه تزریق چربی به واژن با بهترین دکتر زنان تهران

مسلما اگر از متقاضیان تزریق چربي واژن در تهران هستید می خواهید بدانید قیمت تزریق چربی به واژن در تهران چقدر است ؟ بعد از توضیح و بیان مزایای این روش درمانی شاید بیشترین موضوعی که برای خانم مهم باشد و هزینه تزریق انجام این پروسه است. هزینه برای انجام جراحی های زیبایی اهمیت دارد و لازم است قبل از شروع درمان از تمام جزییات آن آگاهی داشته باشید. هزینه در انجام عمل های زیبایی اندام تناسلی به وضعیت بیمار بستگی دارد برای اطلاع از هزینه تزریق چربی به بیکینی پس از انتخاب بهترین متخصص زنان غرب تهران به منظور انجام این کار در شرایط امن ، باید به مطب وی مراجعه نموده و پس از داشتن مشاوره و معاینات حضوری نسبت به قیمت نهایی آگاهی کسب نمایید.

چند نکته مهم در مراقبت های بعد از تزریق چربی به واژن

عدم انجام فعالیت های سنگین : توصیه می شود برای جلوگیری از ایجاد تورم و التهاب ، حداقل تا یک ماه فعالیت بدنی سنگین نداشته باشید.

خشک و تمیز نگه داشتن ناحیه تناسلی : بعد از تزریق چربی به واژن توصیه می شود ناحیه تحت درمان را خشک و تمیز نگه دارید ، این کار تا حد زیادی از بروز عفونت جلوگیری می کند. می توانید از پدهای بهداشتی جاذب که بدون عطر و مواد شیمیایی هستند نیز در دوران نقاهت خود استفاده نمایید.

عدم مصرف داروهای ضد انعقاد خون : از آنجایی که مصرف این گروه از داروها منجر به کبودی ، خونریزی و عوارض جانبی دیگر می شود ، توصیه می شود حداقل به مدت دو هفته قبل و بعد از تزریق کردن چربی به ناحیه بیکینی از مصرف داروهایی مثل ویتامین e ، آسپرین و سایر مکمل های دارویی خودداری شود.

پرهیز از مصرف الکل و سیگار : نکته بسیار مهمی که در مراقبت های بعد از تزریق چربی به واژن باید به آن توجه داشته باشید ، خودداری از مصرف مشروبات الکلی و دخانیات است ؛ چرا که سیگار و الکل در روند بهبودی و ترمیم بافت ها اختلال ایجاد کرده و کبودی و تورم را افزایش می دهد که همین مسئله منجر به بروز عفونت و طولانی تر شدن دوره نقاهت پس از تزریق چربی خواهد شد.

مصرف به موقع داروها : بعد از پایان پروسه تزریق چربی به بیکینی ، یک سری داروهای ضد التهاب ، مسکن و آنتی بیوتیک جهت جلوگیری از عفونت ، التهاب و تسکین درد تجویز خواهد شد که لازم است به صورت کامل و سر وقت مورد استفاده قرار بگیرد.

استراحت کافی : از دیگر مواردی که در طی دوران نقاهت پس از تزریق چربی به واژن باید به آن توجه داشته باشید داشتن خواب کافی و استراحت است این موضوع به بهبودی و ریکاوری سریع شما کمک زیادی می کند.

نظرات بسته شده است.