تزریق چربی واژن

واژن از جمله مهم ترین ارگان های بدن بانوان به شمار می رود که از حساسیت بالایی برخوردار می باشد. این عضو از بدن خانم ها افزون بر نقش موثری که بر سلامت آن ها ایفاء می کند ، عضوی مهم در نزدیکی جنسی آن ها تلقی می شود که در صورت برخورداری از زیبایی می تواند موجب رضایت خاطر خود و شریک جنسی شان شود. تزریق چربی واژن یکی از پروسه های محبوب جوانسازی ناحیه تناسلی است که برای انجام ان بایستی به بهترین متخصص زنان غرب تهران رجوع کنید. دکتر زهرا سیفی به پشتوانه تجربه خود قادر است در این زمینه به تمامی بانوان خدمت رسانی شایانی ارائه دهد.

 

تزریق چربی واژن - دکتر زهرا سیفی

 

متاسفانه ناحیه تناسلی خانم ها ، به دنبال علل مختلفی ، اعم از افزایش سن ، اضافه وزن ، زایمان ، یائسگی و غیره با تغییراتی عمده از لحاظ ظاهری مواجه می شود و به مرور زمان دچار تیرگی ، پیری و شلی و افتادگی می گردد. قاعدتا این اتفاق می تواند روابط زناشویی را تحت الشعاع قرار دهد ؛ چرا که متاسفانه بر اساس باور اشتباهی که اکثر بانوان دارند ، این طور تصور می کنند که با تقلیل دفعات رابطه جنسی می توان از پیشروی این مسئله جلوگیری به عمل آورد. این در حالی است که این باور کاملا غلط است. از این رو توصیه می شود ، در هر سنی که با این مشکل روبرو شدید ، حتما به بهترین پزشک متخصص زنان تهران مراجعه نموده و با مشورت ایشان بهترین راه جهت کاهش یا از بین بردن تیرگی و چین و چروک ناحیه تناسلی را برگزیده و مبادرت به انجام آن نمایید. یکی از این راه ها تزریق چربی واژن می باشد.

لازم به ذکر است در میان متدهایی که به منظور جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان مورد استفاده قرار می گیرند ، از تزریق چربی واژن می توان به عنوان روشی موثر و کارآمد در راستای بازسازی و ترمیم بافت های از بین رفته این ناحیه یاد کرد که سبب جوان تر شدن لابیاهای بیرونی شده و زیبایی اندام جنسی و متعاقبا بهبود عملکرد جنسی را به ارمغان می آورد.

نحوه تزریق چربی واژن

به منظور تزریق چربی به واژن ، چربی مورد نیاز از بدن خود فرد تهیه شده و تحت بی حسی موضعی به لابیاهای بزرگ ( لب های خارجی اندام تناسلی ) تزریق می گردد. توجه داشته باشید که چربی گرفته شده ، پیش از تزریق به واژن ، در ابتدا توسط دستگاهی مخصوص ضدعفونی شده و سلول های سالم آن جداسازی می شود. سپس از طریق سوزن هایی ظریف به موضع مورد نظر تزریق می گردد. ناگفته نماند که میزان ماندگاری تزریق چربی واژن ، تا چند سال گزارش شده است. البته این مسئله به شرایط جسمی افراد نیز وابسته است.

صحبت های دکتر زهرا سیفی متخصص زنان غرب تهران در مورد تزریق ژل و چربی به ناحیه تناسلی

 

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی به واژن

در ادامه کسانی که نیاز به تزریق چربی واژن دارند را معرفی می کنیم.

 1. افرادی که در اثر افزایش سن دچار چروک ، شل شدگی و افتادگی لابیهای ماژور شده اند.
 2. زنانی که پس از زایمان های طبیعی متعدد ناحیه تناسلی آن ها زیبایی و جوانی خود را ازدست داده است.
 3. کسانی که پس از کاهش وزن شدید دارای افتادگی و شلی در ناحیه تناسلی خود شده اند.
 4. بانوانی که یائسه شده اند و در اثر کم شدن استروژن اندام تناسلی آن ها تحت تاثیر قرار گرفته است.

مزایای تزریق چربی واژن

 • از آن جا که از مواد طبیعی است ، ریسک بروز حساسیت یا دفع آن توسط بدن وجود ندارد.
 • سبب زیبا و روشن شدن اندام تناسلی می شود.
 • نیاز به بستری شدن نداشته و پس از آن امکان بازگشت سریع به فعالیت های روزانه وجود دارد.
 • منجر به افزایش لذت جنسی می شود.
 • تداخلی در بارداری و زایمان طبیعی ایجاد نمی کند.
 • نتایج درمانی ، بلافاصله قابل رویت بوده و کاملا محسوس خواهد بود.
 • دوام و ماندگاری زیادی دارد.
 • و غیره

 

تزریق چربی به واژن - دکتر زهرا سیفی

بعد از تزریق چربی واژن چه مراقبت هایی باید به انجام رسند؟

رعایت نکات مراقبتی بعد از تزریق چربی به لابیاهای واژن به جهت سرعت بخشیدن به دوره ریکاوری و کمک به ماندگاری بیشتر چربی ، حائز اهمیت است. بلافاصله پس از اتمام تزریق چربی واژن ، می توانید از کمپرس یخ استفاده نمایید. برای کنترل درد و پیشگیری از وقوع عفونت ، باید دارو مسکن و آنتی بیوتیک مصرف کنید. به مدت یک هفته موظف هستید از دوش گرفتن با آب داغ و مالش ناحیه تناسلی بپرهیزید. همچنین در یک بازه یک ماهه بایستی برخی از فعالیت هایتان را محدود نمایید ؛ همچون:

 • در وان آب داغ قرار نگرفته و به جکوزی و استخر آب گرم نروید
 • لباس زیر و شلوار تنگ و چسبان نپوشید
 • به ورزش هایی مانند سوارکاری و دوچرخه سواری نپردازید.
 • در این مدت نیز باید مقاربت جنسی را تا حدودی محدود سازید.

 

هزینه تزریق چربی واژن

مسلما اگر از متقاضیان تزریق چربي واژن در تهران هستید می خواهید بدانید هزینه تزریق چربی به واژن چقدر است ؟ برای اطلاع از هزینه تزریق چربی به بیکینی پس از انتخاب بهترین متخصص زنان غرب تهران به منظور انجام این کار در شرایط امن ، باید به مطب وی مراجعه نموده و پس از داشتن مشاوره و معاینات حضوری نسبت به قیمت نهایی آگاهی کسب نمایید.

آیا نتیجه حاصل از تزریق چربی به واژن دائمی است ؟ چگونه می توان ماندگاری آن را افزایش داد ؟

در 6 ماه ابتدایی پس از تزریق چربی واژن ، حدود 30 الی 40 درصد حجم آن همچنان باقی می ماند. به عبارت دیگر دو سوم چربی تزریق شده ، طی 6 ماه توسط بافت بدن جذب می شوند. ماندگاری یک سوم باقی مانده می تواند تا چند سال ادامه داشته باشد. افرادی که پس از تزریق چربی به لابیا ، کاهش وزن ناگهانی داشته اند ، انتظار می رود که چربی های تزریقی نیز تا حدودی آب شده باشند. همچنین کسانی که سیگار کشیدن از عادات آن ها بوده و برنامه غذایی سالم و منظمی ندارند ، ماندگاری چربی لابیاها برای آنان کاهش می یابد. از این بابت بهترین دکتر زنان تهران هنگام انجام پروسه ، این موارد را در نظر گرفته و کمی چربی بیشتری تزریق می نماید تا پس از گذشت مدت مقرر و جذب بخشی از بافت ها ، لابیا به سرعت و به طور کامل حجم خود را از دست ندهد. زنانی که تمایل به حفظ نتیجه دارند ، می توانند طی فواصل معین ، در طول چند سال پروسه تزریق را ادامه دهند. فاکتور دیگری که در امر مدت زمان ماندگاری نتیجه حاصل از تزریق چربی واژن ، مؤثر می باشد ، تکنیک های جراحی است که متخصص زنان هنگام انجام پروسه از آن ها استفاده می کند. در این بین جراح باید پس از ساکشن چربی ، در مدت کوتاهی جهت تزریق اقدام نماید و تا آن جا که امکان دارد میزان تماس بافت چربی با هوای محیط را به حداقل برساند.

جهت تاثیرگذاری بیشتر در حین روند تزریق چربی واژن ، چه کارهایی باید انجام دهید؟

به جهت زنده ماندن بافت های چربی تزریق شده به لابیا ، اکسیژن و جریان خون باید در بالاترین سطح خود قرار داشته باشند. برای آن که سطح اکسیژن موجود در خون و جریان آن در بدن به طور مطلوبی ادامه پیدا کند لازم است یک رژیم سالم و متعادل را دنبال کنید و از استعمال دخانیات و نوشیدنی های حاوی الکل فاصله بگیرید. همچنین به میزان آب مصرفی و هیدراته نگه داشتن بدنتان اهمیت دهید.

آیا در کنار تزریق چربی واژن می توان دیگر روندهای زیبایی ناحیه تناسلی را اتخاذ نمود؟

در ارتباط با جراحی های زیبایی ناحیه ژنیتال باید گفت که همیشه ترکیب دو پروسه با هم می تواند نتیجه بسیار بهتری را برای فرد حاصل کند. با توجه به شرایط هر فرد ، او می تواند همزمان با تزریق چربی واژن ، لابیاپلاستی ، واژینوپلاستی یا PRP ناحیه ژنیتال را نیز انجام دهد.

توضیحات دکتر سیفی ، بهترین پزشک متخصص جراحی های زیبایی زنان در تهران در خصوص همزمانی لابیاپلاستی و تزریق چربی

 

 

دکتر زهرا سیفی متخصص زنان تهران ، از بهترین های این حوزه می باشند که شما عزیزان می توانید در راستای دریافت خدمات بهینه انواع اعمال زیبایی زنان اعم از لابیاپلاستی در تهران ، تزریق چربی واژن و غیره به مطب ایشان مراجعه فرموده و به اهداف و خواسته های خود در زمینه جوانسازی واژن نایل آیید.

نظرات بسته شده است.