تزریق چربی واژن

جوانسازی ناحیه تناسلی با تزریق چربی واژن

تزریق چربی واژن : واژن از جمله مهم ترین ارگان های بدن بانوان به شمار می رود که از حساسیت بالایی برخوردار می باشد ؛ این عضو از بدن خانم ها افزون بر نقش موثری که بر سلامت آن ها ایفاء می کند ، عضوی مهم در نزدیکی جنسی آن ها تلقی می شود که در صورت برخورداری از زیبایی می تواند موجب رضایت خاطر خود و شریک جنسی شان شود. ( بهترین متخصص زنان تهران )

متاسفانه ناحیه تناسلی خانم ها ، به دنبال علل مختلفی ؛ اعم از افزایش سن ، اضافه وزن ، زایمان ، یائسگی و غیره ؛ با تغییراتی عمده از لحاظ ظاهری مواجه می شود و به مرور زمان دچار تیرگی ، پیری و شلی و افتادگی می گردد.

تزریق چربی واژن

قاعدتا این اتفاق می تواند روابط زناشویی را تحت الشعاع قرار دهد ؛ چرا که متاسفانه بر اساس باور اشتباهی که اکثر بانوان دارند ، این طور تصور می کنند که با تقلیل دفعات رابطه جنسی می توان از پیشروی این مسئله جلوگیری به عمل آورد ؛ این در حالی است که این باور کاملا غلط است.

از این رو توصیه می شود ، در هر سنی که با این مشکل روبرو شدید ؛ حتما به پزشک متخصص زنان مراجعه نموده و با مشورت ایشان بهترین راه جهت کاهش یا از بین بردن تیرگی و چین و چروک ناحیه تناسلی را برگزیده و مبادرت به انجام آن نمایید.

لازم به ذکر است در میان متدهایی که به منظور جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان مورد استفاده قرار می گیرند ، از تزریق چربی واژن می توان به عنوان روشی موثر و کارآمد در راستای بازسازی و ترمیم بافت های از بین رفته این ناحیه یاد کرد که سبب جوان تر شدن لابیاهای بیرونی شده و زیبایی اندام جنسی و متعاقبا بهبود عملکرد جنسی را به ارمغان می آورد.

نحوه تزریق چربی به واژن

به منظور تزریق چربی به واژن ، چربی مورد نیاز از بدن خود فرد تهیه شده و تحت بی حسی موضعی به لابیاهای بزرگ ( لب های خارجی اندام تناسلی ) تزریق می گردد.

توجه داشته باشید که چربی گرفته شده ، پیش از تزریق به واژن ، در ابتدا توسط دستگاهی مخصوص ضدعفونی شده و سلول های سالم آن جداسازی می شود ؛ سپس از طریق سوزن هایی ظریف به موضع مورد نظر تزریق می گردد.

ناگفته نماند که میزان ماندگاری چربی تزریق شده به واژن ، تا چند سال گزارش شده است ؛ البته این مسئله به شرایط جسمی افراد نیز وابسته است.

صحبت های دکتر زهرا سیفی متخصص زنان و زایمان در مورد تزریق ژل و چربی به ناحیه تناسلی

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی واژن

در ادامه کسانی که نیاز به تزریق چربي واژن دارند را معرفی می کنیم.

 1. افرادی که در اثر افزایش سن دچار چروک ، شل شدگی و افتادگی لابیهای ماژور شده اند.
 2. زنانی که پس از زایمان های طبیعی متعدد ناحیه تناسلی آن ها زیبایی و جوانی خود را ازدست داده است.
 3. کسانی که پس از کاهش وزن شدید دارای افتادگی و شلی در ناحیه تناسلی خود شده اند.
 4. بانوانی که یائسه شده اند و در اثر کم شدن استروژن اندام تناسلی آن ها تحت تاثیر قرار گرفته است.

مزایای تزریق چربی واژن

 • از آن جا که از مواد طبیعی است ، ریسک بروز حساسیت یا دفع آن توسط بدن وجود ندارد.
 • سبب زیبا و روشن شدن اندام تناسلی می شود.
 • نیاز به بستری شدن نداشته و پس از آن امکان بازگشت سریع به فعالیت های روزانه وجود دارد.
 • منجر به افزایش لذت جنسی می شود.
 • تداخلی در بارداری و زایمان طبیعی ایجاد نمی کند.
 • نتایج درمانی ، بلافاصله قابل رویت بوده و کاملا محسوس خواهد بود.
 • دوام و ماندگاری زیادی دارد.
 • و غیره

هزینه تزریق چربی به واژن

مسلما اگر از متقاضیان تزریق چربي واژن هستید می خواهید بدانید هزینه تزریق چربی به واژن چقدر است ؟

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی به بیکینی پس از انتخاب بهترین متخصص زنان و زایمان به منظور انجام این کار در شرایط امن ، باید به مطب وی مراجعه نموده و پس از داشتن مشاوره و معاینات حضوری نسبت به قیمت نهایی آگاهی کسب نمایید.

دکتر زهرا سیفی متخصص زنان تهران ، از بهترین های این حوزه می باشند که شما عزیزان می توانید در راستای دریافت خدمات بهینه انواع اعمال زیبایی زنان اعم از لابیاپلاستی در تهران ، تزریق چربی به واژن و غیره به مطب ایشان مراجعه فرموده و به اهداف و خواسته های خود در زمینه جوانسازی واژن نایل آیید.

نظرات بسته شده است.