تزریق ژل به واژن + جوانسازی واژن در تهران

در گذشته شاخه تخصصی زنان و زایمان علم پزشکی ، عمدتا به تشخیص و درمان بیماری های زنان از جمله اختلالات قاعدگی ، سرطان های رحم ، تخمدان ، دهانه رحم و واژن و همچنین بارداری و اختلالات مربوط و در ادامه آن ها زایمان بی خطر می پرداخت. اما امروزه یکی از حیطه هایی که در این علم مطرح شده ؛ زیبایی واژن می باشد که با گذر زمان ، رفته رفته احساس نیاز بیشتری به آن می شود تا جایی که در حال حاضر جوانسازی واژن و درخواست برای عمل های زیبایی زنان ، همچون تزریق ژل به واژن ، لابیاپلاستی و غیره رو به افزایش است. از جمله خدمات زیبایی زنان که در مطب سرکار خانم دکتر زهرا سیفی ، بهترین متخصص زنان تهران انجام می پذیرد ، می توان به تزریق کردن ژل به واژن یا به عبارتی تزریق ژل به لابیا ماژور اشاره نمود.

 

تزریق ژل به واژن - دکتر زهرا سیفی

تزریق ژل به واژن چیست ؟

تزریق ژل به واژن از پرکاربردترین و محبوب ترین متدهای جوانسازی واژن به شمار می رود که مزایای زیادی ؛ اعم از افزایش رضایت جنسی را به دنبال دارد ، از این رو شاهد آن هستیم که شمار طرفداران این روش جوانسازی رو به افزایش است. همانطور که می دانید اندام تناسلی خانم ها نقشی اساسی در کیفیت رابطه جنسی و ایجاد حس مطلوب از آن ایفاء می کند ؛ حال آن که این اندام نیز همچون دیگر اندام های بدن با افزایش سن و تحت تاثیر عوامل مختلفی ؛ از قبیل زایمان طبیعی ، نوسانات هورمونی ، کاهش وزن و چربی بدن و غیره ؛ دستخوش تغییراتی واقع شده و دچار شل شدگی و افتادگی پوست می شود.

این تغییرات ، به وضوح در لابیاماژور یا در واقع لب های خارجی و بزرگ بخش بیرونی دستگاه تناسلی قابل رؤیت است ؛ از آن جا که لابیاماژور بیرونی ترین قسمت اندام تناسلی خانم ها محسوب می شود ، افول زیبایی آن سبب خواهد شد که اعتماد به نفس فرد کاهش یافته و در نتیجه از مقاربت جنسی لذت کمتری ببرد. در حال حاضر ، علم پزشکی با توجه به پیشرفت فوق العاده ای که داشته امکان درمان این معضل را از طرق مختلفی ؛ مانند تزریق چربی واژن ، تزریق فیلر به واژن و مواردی از این قبیل میسر نموده که در مقاله حاضر به اختصار به بررسی این پروسه جوانسازی واژن با تزریق ژل پرداخته ایم.

بهترین ژل برای تزریق به واژن

چه اقداماتی قبل از تزریق ژل به واژن باید انجام شود ؟

 1. توصیه می شود قبل از تزریق ژل به واژن حتما با پزشک متخصص زنان مشورت نمایید و در خصوص تمامی جوانب این پروسه زیبایی و جوانسازی مطلع شوید. همچنین در این جلسه بعد از انجام معاینات لازم مشخص خواهد شد که شما کاندید مناسبی برای این روش هستید یا خیر. پزشک بر اساس شرایط و اهداف مورد نظرتان بهترین دستورالعمل و تکنیک را توصیه می کند.
 2. ممکن است گاهی پزشک پیش از انجام تزریق ژل هیالورونیک اسید به واژن آزمایش هایی را برای اطمینان از سلامتی شما تجویز نماید.
 3. قبل از تزریق ژل به ناحیه بیکینی باید پزشک خود را از داروهای مصرفی ، مطلع سازید. ممکن است نیاز باشد قبل از انجام تزریق برای مدتی مصرف داروهای خود را قطع نمایید.

در چه مواردی انجام جوانسازی واژن با تزریق ژل ضرورت می یابد ؟

امروزه یکی از مباحث مطرح در حوزه تخصصی جراحی های زیبایی زنان ، مقوله زیبایی واژن می باشد که به تدریج و با تغییر فاکتورهای زیبایی شناسی احساس نیاز بیشتری به آن می شود و از این رو در حال حاضر ، با افزایش متقاضیان اعمال زیبایی زنان روبرو هستیم. کاهش سطح استروژن ناشی از زایمان ، یائسگی و همچنین کاهش چشمگیر وزن ، می تواند باعث چروک شدن و از دست رفتن حجم لابیا ماژور شود. به دنبال این اتفاق ، ممکن است لابیای مینور از لابیا ماژور تجاوز کرده و بیشتر جلب توجه کند ؛ خصوصا در صورتی که رنگی تیره داشته باشد. از دست رفتن حجم لابیا ماژور و بروز چروکیدگی در آن ، سبب ایجاد ظاهری ناخوشایند در واژن شده و فرد را با کاهش اعتماد به نفس مواجه خواهد ساخت. این این بابت است که بانوان به تزریق ژل به واژن روی می آورند. همچنین باید توجه داشت که واژن بانوان نقشی مهم و اساسی در مقاربت جنسی ایفاء می کند ، از این رو چنانچه زیبایی و طراوت خود را از دست بدهد ، عملکرد جنسی را نیز تحت الشعاع قرار داده و سبب نارضایتی زوجین از کیفیت مقاربت جنسی می گردد.

صحبت های دکتر زهرا سیفی ، متخصص زنان غرب تهران در مورد تزریق ژل و چربی به ناحیه تناسلی

چه افرادی کاندید مناسبی برای تزریق ژل به واژن هستند ؟

 1. بانوانی که لابیاهای ماژور اندام تناسلی آن ها لاغرتر و کوچک تر از حد طبیعی است.
 2. خانم هایی که بخش خارجی دستگاه تناسلی شان ، با علائمی از جمله افتادگی ، پیری پوست و چین و چروک مواجه شده است.
 3. خانم هایی که لابیاهای ماژور آن ها به دنبال عوامل وراثتی و ژنتیکی ، دارای ظاهری غیر طبیعی یا نامتقارن است.

فواید تزریق ژل به واژن با بهترین متخصص زنان تهران

 • جوانسازی واژن
 • بهبود قوام پوست اندام تناسلی
 • تسهیل درمان آتروفی واژن
 • روشن سازی واژن
 • حجیم سازی و بهبود ظاهر لب های بزرگ واژن ( لابیا ماژور )

مزایای تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن ، در واقع نوعی تکنیک جوانسازی غیرتهاجمی می باشد که در صورت انجام ، توسط بهترین جراح و متخصص زنان تهران ، عارضه خاصی برای فرد نداشته و از مهم ترین مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره داشت :

 • عدم نیاز به بیهوشی و بستری شدن
 • عدم نیاز به جراحی و ایجاد برش در واژن
 • مشاهده نتیجه بلافاصله پس از تزریق
 • عدم احساس درد در حین تزریق
 • بازگشت سریع به فعالیت های روتین

ناگفته نماند که امکان انجام همزمان این روش جوانسازی با دیگر اعمال جراحی زیبایی واژن ، نظیر لابیاپلاستی و غیره نیز وجود دارد.

تزریق ژل به واژن - دکرت زهرا سیفی

چه پزشکی صلاحیت تزریق ژل به واژن را داراست ؟

یکی از شایع ترین سوالاتی که در این رابطه ، بانوان با آن روبرو هستند این است که برای تزریق فیلر به ناحیه تناسلی باید به چه پزشکی مراجعه کنیم ؟ تزریق ژل به واژن ، یکی از روش های جوانسازی واژن است که به کمک آن می توان جوانی و شادابی را به واژن بازگرداند. لازم به ذکر است که یک دکتر زنان خوب ، صلاحیت انجام این پروسه جوانسازی واژن با تزریق ژل در تهران را داراست و بانوان عزیز باید به منظور کسب نتایج مطمئن و بهینه به یک متخصص زنان و زایمان حاذق و کارآزموده مراجعه نمایند.

دکتر زهرا سیفی ، بهترین متخصص زنان در غرب تهران و از مجرب ترین و برترین جراحان زیبایی زنان می باشند که از مهارت های تخصصی ایشان می توان به جراحی های زیبایی واژن و کف لگن نیز اشاره کرد. بنابراین شهروندان محترم تهرانی که خواهان انجام جراحی های زیبایی زنان ؛ از جمله تزریق ژل به ناحیه تناسلی در تهران هستند ، می توانند با خیال آسوده انجام این کار را به ایشان بسپارند.

 

تزریق ژل به واژن - دکتر زهرا سیفی

 

دوره نقاهت تزریق ژل به واژن به چه صورت است ؟

به طور کلی فرایند تزریق ژل به واژن در تهران ، کم تهاجم بوده و به همین دلیل دوره ریکاوری پس از آن نیز آسان و کوتاه مدت می باشد. انتظار می رود پس از پروسه تزریق شاهد موارد زیر باشید :

 • برجسته و جوان شدن لابیاهای ماژور
 • کاهش بیرون زدگی لابیاهای مینور
 • قرینه سازی لابیاها
 • تنگ شدن نسبی واژن
 • افزایش تحریک پذیری جنسی

لازم به ذکر است که امکان دارد در ناحیه تزریق کمی درد نمود یابد ؛ اما با گذشت یک الی دو روزه برطرف می شود. ممکن است به سبب تزریق فیلر ، در آن ناحیه شاهد کمی قرمزی و کبودی باشید. توجه داشته باشید که این موارد موقت هستند و طی چند روز برطرف می شوند. چنانچه ژل تزریق در سطح گسترده ای به انجام رسد ، احتمال دارد دکتر زنان مصرف داروی آنتی بیوتیک را به مدت سه روز بعد از فرایند تجویز نماید. تا 7 روز بعد از تزریق ژل به واژن ، فعالیت های جنسی و ورزش هایی مثل دوچرخه سواری و سوارکاری را متوقف کنید. همچنین بهتر است از لباس های زیری استفاده کنید که به واژن فشار وارد نکنند تا ژل تزریقی به خوبی در لابیاها جای بگیرد.

چه مواردی فرد را از انجام این پروسه جوانسازی واژن منع می کنند ؟

 • بارداری و شیردهی
 • وجود عفونت یا التهاب فعال در واژن
 • حساسیت فرد به هیالورونیک اسید و ترکیبات ژل تزریقی

صحبت های بهترین دکتر زنان غرب تهران در خصوص تزریق ژل و چربی به واژن

تزریق چربی به واژن بهتر است یا تزریق ژل ؟

هدف از تزریق چربی همچون تزریق ژل به واژن ، افزایش حجم لابیا ماژور و جوانسازی واژن می باشد. همانطور که می دانید در تزریق چربی ، چربی از بدن خود فرد گرفته می شود اما در تزریق فیلر ترکیباتی به واژن تزریق می گردد که مولفه های سازنده آن با فاکتورهای جوانسازی بدن یکسان می باشد ؛ همچون هیالورونیک اسید. گاهی امکان دارد افراد در انتخاب روند مناسب برای خود دچار سردرگمی شوند. به طور کلی بهتر است اجازه دهید دکتر زنان در این رابطه تصمیم گیری کند. او با توجه به ایرادات موجود ، خواسته های شما از پروسه جوانسازی واژن با تزریق ژل و شرایط کلی بدن و سطح سلامتی تان می تواند بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهد.

هزینه تزریق ژل به واژن در تهران با دکتر زهرا سیفی

هزینه قطعی تزریق ژل به واژن در تهران ، پس از انجام معاینات دقیق و تخصصی توسط یک متخصص زنان خوب مشخص می شود. بنابراین جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص باید به پزشک مراجعه نمایید.

چه عواملی در هزینه تزریق ژل تاثیر دارد ؟

 • تجربه و مهارت پزشک : هر چه پزشک از مهارت و تخصص خوبی در این زمینه برخوردار باشد ، هزینه درمان نیز به تبعات بیشتر خواهد بود. دقت داشته باشید از انجایی که یک پزشک مجرب و ماهر می تواند موفقیت در درمان را تضمین نماید ، صرف هزینه کمی بالاتر کاملا مقرون به صرفه خواهد بود.
 • برند و نوع ژل : ژل های مختلفی برای تزریق به واژن وجود دارد که بر اساس برند و مواد تشکیل دهنده هزینه های آن ها نیز متفاوت است. هرچه کیفیت یک محصول بهتر باشد ، هزینه آن نیز بالاتر خواهد بود. معمولا برندهای شناخته شده قیمت بیشتری دارند.
 • شرایط بیمار : میزان اسیب دیدگی و افتادگی واژن نیز از دیگر مواردی است که پیچیدگی و میزان حجم مورد نیاز فیلر را مشخص می کند. هرچه میزان آسیب بیشتر باشد ، نیاز به تزریق ژل بیشتری است که این موضوع هزینه درمان را افزایش می دهد.

با بررسی موارد فوق در می یابیم که هزینه تزریق ژل به واژن برای هر بیمار متفاوت بوده و بر اساس فاکتورهای بررسی شده ، هزینه درمان هر شخص مشخص می شود.

ماندگاری تزریق ژل به ناحیه تناسلی چقدر است ؟

عوامل زیادی در این امر دخالت دارند ؛ از جمله سن ، سبک زندگی ، متابولیسم بدن و میزان فیلر تزریق شده. به همین خاطر مدت ماندگاری ژل برای هر فرد متفاوت است و ممکن است از چندین ماه تا نهایتا 2 سال باقی بماند.

تزریق ژل به واژن با مواد موقت

در صورتی که از مواد موقت برای تزریق ژل به ناحیه تناسلی استفاده شود ، باید این نکته را بدانید که ماندگاری این فرآیند تا یک سال می باشد و بعد از این بازه زمانی برای تداوم نتیجه لازم است مجدد به ناحیه واژن ، ژل تزریق شود. از جمله مواد موقت مورد استفاده در این پروسه می توان به اسید هیالورونیک ، کلاژن و هیدروکسی آپادت کلسیم اشاره نمود. خوب است بدانید که کلاژن موجود در این نوع فیلر توانمندی پوست را افزایش می دهد و هیالورونیک اسید به فرم دهی بهتر ناحیه مورد نظر کمک می کند و به کمک خاصیت هیدروکسی آپادت کلسیم میتوان خطوط و افتادگی های پوست را پر نمود و به این ترتیب به نتیجه ایده آل دست پیدا کرد.

تزریق ژل به واژن با مواد نیمه موقت

در این شرایط از مواد پر کننده به نام پری متیل کربتات استفاده می شود که بیشتر مناسب قسمت های عمیق پوست می باشد. این ژل برای قسمت های حساس توصیه نمی شود.

تزریق ژل با مواد پر کننده دائمی به واژن

موادی که از سیلیکون تشکیل شده اند دارای ماندگاری بالایی هستند ، اما لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که ژل های دائم تشکیل یافته از این ماده ، مورد تایید سازمان بهداشت نیستند و اگر قصد تزریق ژل به واژن را دارید ، بهتر است از فیلرهای موقت برای درمان و جوانسازی ناحیه تناسلی خود کمک بگیرید. به صورت کلی نیز ذکر این نکته لازم است که خانم هایی که به دلیل زایمان دچار افتادگی و شلی پوست ناحیه واژن شده اند ، می توانند به کمک این فرآیند در کوتاه ترین زمان ممکن شادابی و جوانی را به اندام خصوصی خود بازگردانند.

نکات مهم در خصوص مراقبت های بعد از تزریق ژل به واژن

 • از دستکاری کردن ناحیه تناسلی تا 7 روز خودداری نمایید.
 • اگر پزشک برای شما دارو تجویز کرده است ، حتما داروهای خود را به موقع مصرف نمایید.
 • از برقراری رابطه جنسی لازم است به مدت یک هفته پرهیز شود.
 • از مصرف سیگار و الکل خودداری نمایید.
 • از انجام فعالیت های شدید بدنی تا سه روز خودداری کنید.
 • برای جلوگیری از بروز عفونت لازم است داروی آنتی بیوتیک استفاده شود.
 • نوشیدن 8 لیوان آب در روز بسیار توصیه می شود.
 • لازم است از قرار گرفتن در معرض گرما ، رفتن به سونا و جکوزی خودداری شود.
 • همچنین از حمام کردن با آب خیلی گرم خودداری نمایید.

 

تزریق ژل به واژن - دکتر زهرا سیفی

افزایش حجم لابیا ماژور با تزریق بیوفیلر

آیا به دنبال زیبایی واژن هستید ؟ آیا از تاثیرات جوانسازی واژن آگاهی دارید؟ آیا می دانید روش های مختلفی برای جوانسازی واژن وجود دارد ؟ امروزه با افزایش استقبال عمل های زیبایی ، تکنولوژی های روز توانسته تا حد قابل قبولی جوابگوی نیاز های افراد باشد. عمل های زیبایی ناحیه تناسلی از جمله عمل هایی است که امروزه بین خانم ها پرمخاطب شده است. برای انجام این عمل ها و جوانسازی، روش های مختلفی اعلام می شود. تزریق ژل به واژن و بیو فیلرها نیز یکی از این موارد هستند که در ادامه به توضیح بیشتر آن می پردازیم.

بیوفیلر یا پی آر پی

بعد از گذراندن دوره های سنتی تزریق ژل به مرور از عوارض و مشکلات بعد از آن کاسته می شد. اکنون با آمدن روش بایوفیلر ها به عنوان یک تزریق طبیعی از خون خود شخص توانسته انقلابی در زمینه تزریق های زیبایی به وجود آورد. با روش بیوفیلر یا PRP مشخص شد با گذاشتن پلاسمای خون در یک شرایط معین و دمای مشخص می توان به یک لخته نرمی رسید که در زیبایی کاربرد های مختلفی دارد . این ماده بخاطر اینکه تطابق صد در صدی با شخص دارد ، کمترین عوارض و بهترین نتیجه را دارد.

تزریق بیوفیلر به لابیا ماژور

تزریق این ماده به لابیاهایی که دچار افتادگی شده اند بسیار نتیجه بخش خواهد بود و می توان این قسمت را با این روش احیا کرد. بر طبق پیشرفت روز افزون راه های درمانی و زیبایی بهترین گزینه برای انجام آن استفاده از متد های روز می باشد. بایوفیلرها با در نظر گرفتن این موضوع توانسته این مسئله را به خوبی پوشش دهد. شما می توانید با مراجعه به متخصص زنان و زیبایی در این زمینه مشاوره های لازم را بگیرید. تزریق فیلر یا ژل به لابیا ماژور ها علاوه بر اینکه می تواند چین و چروک ها و گودی های این ناحیه را از بین ببرد ، می تواند نامتقارن بودن در لابیاماژور ها را برطرف نماید و کاملا متقارن نماید.

عوارض تزریق ژل به واژن

بسیار اهمیت دارد ژلی که در این قسمت استفاده می شود مختص همین ناحیه باشد و کسی که ژل را تزریق می کند باید تخصص لازم را در این زمینه داشته باشد. چرا که انجام غیر استاندارد آن موجب عفونت و برآمدگی و گلوله شدن ژل و حتی خود عامل عدم تقارن لابیاماژور ها شود. با توجه به موارد ذکر شده می توان ار روش های نوین برای جوانسازی واژن استفاده کرد. تزریق بیو فیلر و یا PRP از جمله روش های جدیدی است که به خاطر مزیت هایش بین افراد محبوبیت یافته است. شما می توانید از بهترین متخصص زنان در تهران مشاوره های لازم را بگیرید و در مورد انتخاب روش درمانی مناسب اطلاعات لازم را کسب نمایید.

تفاوت تزریق چربی و ژل به ناحیه بیکینی

پاسخ به چند سوال مهم در خصوص تزریق ژل به واژن

ایا بعد از تزریق ژل به واژن می توان باردار شد ؟

خوب است بدانید که این پروسه هیچ منعی در بارداری شما ایجاد نمی کند. اما توصیه می شود حداقل بعد از گذشت یک ماه از انجام تزریق ژل یا چربی به ناحیه تناسلی برای بارداری اقدام نمایید تا دوره نقاهت شما تکمیل شود. همچنین برای جلوگیری از تغییر نتایج بهتر است بعد از بارداری تزریق صورت بگیرد.

آیا همزمان با کربوکسی تراپی می توان تزریق ژل به واژن انجام داد ؟

کربوکسی تراپی موجب افزایش خونرسانی بافت ها می شود ؛ به همین دلیل در صورت نیاز بعد از اتمام دوره نقاهت تزریق ژل و یا چربی به ناحیه تناسلی می توانید این فرایند جوانسازی را انجام دهید اما انجام آن به صورت همزمان امکان پذیر نیست.

آیا تزریق ژل به واژن با محدودیت سنی همراه است ؟

خیر ، هیچ گونه محدودیت سنی برای انجام این فرایند جوانسازی با تزریق ژل وجود ندارد و هر خانمی بعد از کامل شدن بلوغ تا بعد از یائسگی می تواند برای تزریق کردن ژل به واژن اقدام نماید. تنها نکته قابل توجه در این امر آن است که این پروسه زیبایی و جوانسازی در صورت افتادگی های شدید پوستی و چروکیدگی در ناحیه واژن یا لاغر شدن بافت چربی بهتر است انجام شود.

برای تزریق ژل به واژن به جراحی نیاز است ؟

خیر این پروسه کاملا غیر تهاجمی بوده و بدون نیاز به جراحی در مدت زمان کوتاهی تنها با بی حسی موضعی قابل انجام است. همچنین باید بدانید که تزریق ژل نیازی به ایجاد برش و بخیه ندارد.

میزان ژل مورد نیاز برای تزریق به بیکینی چقدر است ؟

این موضوع به شرایط فیزیکی هر بیمار بستگی دارد. اما به صورت کلی بین 4 تا 10 سی سی مورد نیاز است.

تزریق ژل همزمان با چه پروسه های زیبایی قابل انجام است ؟

در صورت نیاز می توان تزریق ژل را همزمان با عمل لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن نیز انجام داد.


نظرات بسته شده است.