تنگ کردن واژن در تهران

عمل تنگ کردن واژن در تهران

تنگ کردن واژن در تهران : به طور کلی عواملی ؛ اعم از زایمان ، یائسگی ، روند طبیعی پیری و سایر عوامل طبیعی باعث تغییر سلامت و آناتومی واژن زنان شده و پیامدهایی ؛ از قبیل موارد ذیل را به دنبال دارند :

  • شل شدن واژن
  • خشکی واژن
  • دردناک شدن رابطه جنسی
  • آتروفی واژن
  • اسکلروز لیکن
  • بی اختیاری ادرار
  • و غیره

تنگ کردن واژن در تهران

عمل تنگ کردن واژن ( واژینوپلاستی )

یکی از بدترین پیامدهایی که واژن را تحت الشعاع قرار داده و مشکلات و ناراحتی هایی ؛ نظیر بی اختیاری ادرار ، شل شدن واژن و متعاقبا نارضایتی جنسی را به دنبال دارد ؛ گشاد شدن واژن می باشد.

واژینوپلاستی یا به عبارتی جراحی تنگ کردن واژن ، نوعی جراحی زنان است که عملکرد درمانی داشته و به سفت شدن عضلات داخلی و خارجی و ساختارهای واژن ، کف لگن و ناحیه پرینه می پردازد و بدین ترتیب باعث افزایش سفتی ، قدرت و کنترل عضله واژن می شود.

دکتر زهرا سیفی بهترین متخصص زنان تهران و از حاذق ترین جراحان زنان و زایمان در این استان هستند که با اتکا بر توانمندی و تجربیات بالایی که در حوزه کلیه اعمال جراحی زنان دارند ، انجام تمامی اعمال جراحی زیبایی و درمانی زنان را به بهینه ترین نحو ممکن برای مراجعین محترم خود میسر می سازند.

بانوان محترم تهرانی می توانند جهت انجام عمل تنگ کردن واژن در تهران ، با نهایت اطمینان به مطب دکتر سیفی مراجعه فرمایند.

هدف از عمل تنگ کردن واژن

به طور کلی هدف اصلی از عمل واژینوپلاستی ؛ سفت شدن عضلات واژن ، بهبود کیفیت روابط جنسی زوجین و نیز درمان بیماری های ناشی از گشادی واژن ؛ مانند بی اختیاری ادرار و مواردی از این قبیل می باشد.

از این رو به جرأت می توان گفت که جراحی تنگ کردن واژن ، برای خانم هایی که در حین رابطه جنسی دچار نارضایتی بوده و به طور کلی با ناراحتی های ناشی از گشادی واژن روبرو هستند ، گزینه مناسبی به شمار می رود.

لازم به ذکر است که عمل تنگ کردن واژن می تواند همزمان با اعمال جراحی زیبایی و جوانسازی واژن ؛ از جمله ترمیم دیواره واژن یا عمل لابیاپلاستی ( تغییر شکل لب های خارجی و داخلی واژن ) انجام پذیرد.

تنگ کردن واژن در تهران

نحوه جراحی تنگ کردن واژن

جراحی واژینوپلاستی ، تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی انجام می شود و معمولا کمتر از یک ساعت طول می کشد.

طی این عمل جراحی با ایجاد برش هایی ظریف در داخل ناحیه واژن ؛ عضلات شل واژن به یکدیگر متصل شده ، عضلاتی که بنا به هر دلیل کشیده شده اند کوتاه تر شده و دهانه واژن نیز تنگ می شود و در انتهای عمل ، برش های ایجاد شده با نخ های جذبی بخیه می شوند.

هزینه عمل تنگ کردن واژن در تهران

عزیزانی که قصد انجام عمل تنگ کردن واژن را دارند ؛ باید توسط پزشک متخصص زنان ، تحت ارزیابی و معاینات دقیق قرار گیرند ؛ چرا که در غیر این صورت نمی توان هزینه قطعی این عمل جراحی را برآورد نمود.

guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات