روشن سازی واژن

درباره روشن سازی واژن

روشن سازی واژن : به طور کلی رنگ پوست اندام جنسی یا در واقع ناحیه تناسلی در قیاس با رنگ پوست دیگر اندام های بدن کمی تیره تر است ، اما عوامل متعددی از جمله ژنتیک ، افزایش سن ، تراشیدن موهای زائد با تیغ اصلاح ، زایمان های متعدد ، پوشیدن لباس زیر تنگ ، برخی تغییرات هورمونی و غیره می توانند این موضوع را تشدید کرده و از اعتماد به نفس فرد بکاهند.

رفع تیرگی ناحیه تناسلی ، یکی از دغدغه های اکثر بانوان به شمار می رود و از این رو همواره به دنبال راهی جهت روشن سازي واژن می باشند ؛ چرا که با انجام آن نه تنها اعتماد به نفس از دست رفته خویش را باز خواهند یافت ، بلکه به این ترتیب رضایت جنسی خود و شریک جنسی شان را نیز فراهم خواهند آورد.

روش های روشن سازی واژن

لازم به ذکر است که به منظور روشن سازي واژن راهکارهای متعددی وجود دارد و جهت انجام آن حتما باید به یک پزشک متخصص زنان مجرب و کارآزموده مراجعه نمود.

لیزر و کربوکسی تراپی از موثرترین و ایمن ترین روش های روشن سازی واژن به شمار می روند که باید تحت نظر جراح و متخصص زنان ، صورت پذیرند.

دکتر زهرا سیفی جراح زیبایی زنان و بهترین متخصص زنان تهران ؛ در مورد روشن سازيی واژن یا سفید کردن ناحیه تناسلی خانم ها ، چنین عنوان داشتند:

روشن سازي واژن باید با استفاده از چند روش انجام شود تا به بهترین نتایج برای متقاضیان این عمل بیانجامد.

این روش ها ؛ شامل استفاده از لیزر Co2، رادیوفرکوئنسی یا RF ، استفاده از کربوکسی تراپی و استفاده از روش های درمانی دیگر است.

اما توجه داشته باشید ما قبل از این که این روش ها را بکار بگیریم ؛ ابتدا یک بررسی عمومی در مراجعین انجام می دهیم تا مطمئن شویم که تیرگی واژن ایشان ناشی از بیماری های عمومی نیست و بعد روش های مذکور را برای آنان توضیح خواهیم داد و مناسب ترین و کارآمدترین روش را برایشان پیشنهاد خواهیم نمود.

آیا امکان سفید کردن واژن با لیزر وجود دارد ؟

امروزه فناوری لیزر ، در بسیاری از اعمال جراحی اعم از درمانی و زیبایی کاربرد وسیعی یافته است و مورد استقبال فراوانی واقع شده است.

استفاده از این فناوری در جراحی های زیبایی زنان و اعمال جوانسازی واژن ؛ بانوان نظیر روشن سازی واژن نیز بسیار موثر واقع شده و نتایج مطلوبی به دنبال داشته است.

روشن سازی واژن با لیزر ، در واقع نوعی تکنیک ایمن و غیرتهاجمی می باشد که طی چند جلسه ( بسته به وضعیت فرد ) قابل انجام است و در اکثریت موارد ، رضایت خاطر بیماران را به دنبال دارد.

روشن سازی واژن

مزایای روشن سازی واژن با لیزر

  • فرد طی انجام آن دردی احساس نخواهد کرد.
  • به منظور انجام آن نیازی به بیهوشی نمی باشد.
  • مدت زمان باقی ماندن نتایج آن طولانی خواهد بود.

از آن جا که لیزر ، سبب تحریک کلاژن سازی شده و میزان تولید کلاژن و الاستین که پروتئین های جوان نگاهدارنده پوست هستند را نیز افزایش می دهد ؛ علاوه بر روشن سازي واژن ، به جوانسازی واژن نیز خواهد انجامید.

روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی

پیشتر ؛ راجع به روشن سازی واژن با لیرز توضیحاتی ارائه نمودیم ، در ادامه مقاله برآنیم تا به اختصار به شرح روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی بپردازیم.

از کربوکسی تراپی ، می توان به عنوان یکی دیگر از روش های روشن سازی پوست بخش بیرونی ناحیه تناسلی بانوان اشاره نمود که مورد تایید سامان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) واقع شده و از ایمنی بالایی برخوردار است ؛ تا جایی که می توان اذعان داشت عوارضی به همراه ندارد.

لازم به ذکر است انتخاب هر یک از این روش ها ( لیزر یا کربوکسی تراپی ) ، جهت روشن سازي واژن و رفع تیرگی آن ؛ به نیاز بیمار ، علت به وجود آورنده تیرگی و تشخیص پزشک بستگی دارد.

در روشن سازي واژن با کربوکسی تراپی ، پزشک متخصص زنان ؛ با بهره وری از گاز CO2 و تزریق آن به زیر پوست اندام تناسلی بیمار ، همراه با ایجاد خراش هایی بسیار ظریف در سطح پوست این ناحیه ؛ بافت پوست را احیا و بازسازی می نماید.

روشن سازی واژن

تاثیر کربوکسی تراپی بر روشن سازی واژن

توجه داشته باشید که استفاده از کربوکسی تراپی در سفید کردن واژن ، تحت بی حسی موضعی انجام گرفته و نتایج خوشایندی در پی دارد.

ناگفته نماند کربوکسی تراپی علاوه بر روشن سازی پوست ناحیه تناسلی ؛ می تواند با بهبود گردش خون در بافت این ناحیه و تحریک تولید پروتئین های جوانساز پوست ، منجر به ایجاد الاستیسته شده و سبب جوانسازی بافت اندام تناسلی نیز گردد.

مطب خانم دکتر زهرا سیفی بهترین متخصص زنان تهران ، مجهز به مدرن ترین دستگاه های لیزر و کربوکسی تراپی می باشد ؛ ایشان با بکارگیری جدیدترین متدهای روشن سازی ناحیه تناسلی ؛ دستیابی به یک اندام جنسی زیبا را برای بانوان گرامی تحقق بخشیده اند.

شما همراهان گرامی که به دنبال یافتن راهکاری اثربخش برای سفید کردن واژن می باشید ، می توانید به منظور دریافت پیشرفته ترین خدمات در حوزه کلیه اعمال زیبایی واژن ، به مطب دکتر سیفی مراجعه فرمایید.

آیا امکان روشن سازی واژن در دختران باکره وجود دارد ؟

بله ؛ سفید کردن واژن یا روشن سازی واژن ، بر روی بخش بیرونی اندام تناسلی متمرکز است و از این رو با پرده بکارت ارتباطی نداشته و آسیبی به آن وارد نخواهد ساخت ؛ لذا دختر خانم های باکره نیز می توانند از این روش بهره برده و مبادرت به انجام آن نمایند.

هزینه روشن سازی واژن چقدر است ؟

خانم هایی که قصد انجام روشن سازی واژن را دارند ؛ باید جهت اطلاع از هزینه این عمل ، به جراح و متخصص زنان مراجعه فرمایند.

پزشک جراح و متخصص زنان ، پس از بررسی های لازم و تعیین روش مورد نیاز برای متقاضی عمل ؛ هزینه آن را مشخص نموده و به اطلاع بیمار خواهد رسانید.

نظرات بسته شده است.