سفید کردن واژن + روش های دائمی

به طور کلی غلظت بالای ملانین زیر پوست سبب تیرگی پوست می شود ؛ تیرگی بخش خارجی ناحیه تناسلی زنان نیز در پی همین مسئله اتفاق می افتد و می توان گفت یکی از دغدغه های اصلی بانوان محسوب شده و آنان را بر این می دارد تا به دنبال راهی برای سفید کردن واژن خود باشند. راهکارهایی که در گذشته به منظور روشن سازی واژن مورد استفاده قرار می گرفت ، هیچ یک دائمی نبوده و نتایج ماندگاری به دنبال نداشتند ؛ در نتیجه روش های سنتی روشن سازی واژن هرگز منتج به سفید کردن رنگ پوست بخش خارجی ناحیه تناسلی به صورت دائمی نشده و محققان و پزشکان حوزه جراحی های زیبایی زنان را بر این داشت که به دنبال یافتن راهی موثر و کارآمد در راستای سفید کردن ناحیه تناسلی با ماندگاری بالا باشند. با پیشرفت علم پزشکی روش های نوینی در راستای سفید کردن و روشن سازی واژن اعم از لیزر Co2 ، کربوکسی تراپی و RF پا به عرصه ظهور نهادند که در ادامه به معرفی آن ها و شرح توضیحاتی اجمالی پیرامون هر یک خواهیم پرداخت. دکتر زهرا سیفی ، جراح و متخصص زنان تهران ، از ممتازترین پزشکان متخصص زنان در حوزه زیبایی بانوان می باشند. ایشان توانمندی و تبحر بالایی در این زمینه دارند و امکان روش شدن بخش خارجی دستگاه تناسلی را با روش های فوق الذکر ، به بهترین نحو ممکن برای مراجعین محترم خود میسر می سازند. شما عزیزان در صورت تمایل به سفید کردن ناحیه تناسلی بانوان می توانید با مراجعه به مطب دکتر سیفی ، به نتایج ایده آلی دست یابید.

در ویدئوی زیر ، صحبت های دکتر سیفی را در خصوص سفید کردن واژن ملاحظه می فرمایید.

علل تیرگی واژن

تیرگی واژن می تواند در اثر علل مختلفی ایجاد شود ؛ از جمله رایج ترین عواملی که سبب تیرگی ناحیه تناسلی می شوند عبارتند از :

 • ژنتیک
 • افزایش سن
 • عفونت واژن
 • تغییرات هورمونی
 • پوشیدن لباس زیر تنگ و چسبان
 • مرطوب ماندن واژن به مدت طولانی
 • اصلاح موهای ناحیه شرمگاهی با تیغ
 • و غیره

آیا امکان سفید کردن واژن با لیزر وجود دارد ؟

امروزه فناوری لیزر ، در بسیاری از اعمال جراحی اعم از درمانی و زیبایی کاربرد وسیعی یافته است و مورد استقبال فراوانی واقع شده است. استفاده از این فناوری در جراحی های زیبایی زنان و اعمال جوانسازی واژن بانوان نظیر سفید کردن نیز بسیار موثر واقع شده و نتایج مطلوبی به دنبال داشته است. روشن سازی واژن با لیزر ، در واقع نوعی تکنیک ایمن و غیر تهاجمی می باشد که طی چند جلسه ( بسته به وضعیت فرد ) قابل انجام است و در اکثریت موارد ، رضایت خاطر بیماران را به دنبال دارد.

سفید کردن واژن با لیزر

رفع تیرگی واژن با لیزر ، از پرطرفدارترین و کارآمدترین روش های سفید کردن واژن در تهران با دکتر سیفی به شمار می رود که نتایجی ایده آل به همراه دارد. سفید کردن سازی واژن با لیزر ، در حقیقت یکی از جدیدترین تکنیک های رفع تیرگی واژن محسوب می شود که به وسیله اشعه لیزر ، قسمت تیره شده پوست اندام تناسلی را مورد هدف قرار داده و با افزایش کلاژن سازی در پوست به سفید شدن واژن می انجامد. برای انجام این کار ؛ ابتدا به کمک کرم های مخصوص ، بخش بیرونی ناحیه تناسلی تحت بی حسی موضعی قرار گرفته و پس از آن ، مبادرت به انجام سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر انجام خواهد پذیرفت. لذا می توان گفت که سفیدی ناحیه تناسلی با لیزر ، یک عمل غیرتهاجمی است که فاقد درد بوده و تنها طی چند دقیقه انجام می شود.

مزایای سفید کردن واژن با لیزر

 • فرد طی انجام آن دردی احساس نخواهد کرد.
 • به منظور انجام آن نیازی به بیهوشی نمی باشد.
 • مدت زمان باقی ماندن نتایج آن طولانی خواهد بود.

از آن جا که لیزر ، سبب تحریک کلاژن سازی شده و میزان تولید کلاژن و الاستین که پروتئین های جوان نگهدارنده پوست هستند را نیز افزایش می دهد ؛ علاوه بر روشن سازی واژن ، به جوانسازی ناحیه تناسلی نیز خواهد انجامید.

آیا امکان روشن سازی واژن در دختران باکره وجود دارد ؟

بله ؛ سفید کردن واژن یا روشن سازی واژن ، بر روی بخش بیرونی اندام تناسلی متمرکز است و از این رو با پرده بکارت ارتباطی نداشته و آسیبی به آن وارد نخواهد ساخت. لذا دختر خانم های باکره نیز می توانند از این روش بهره برده و مبادرت به انجام آن نمایند.

هزینه روشن سازی واژن چقدر است ؟

خانم هایی که قصد انجام روشن سازی واژن در تهران را دارند باید جهت اطلاع از هزینه این عمل ، به دکتر زنان مراجعه فرمایند. بهترین جراح و متخصص زنان غرب تهران ، پس از بررسی های لازم و تعیین روش مورد نیاز برای متقاضی عمل ، هزینه آن را مشخص نموده و به اطلاع بیمار خواهد رسانید.

سفید کردن واژن - دکتر سیفی

نکاتی درباره سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

در خصوص تعداد جلسات لازم جهت این امر ، باید اشاره داشت دوزی که استفاده می شود و قدرت دستگاه ؛ به پوست بیمار بستگی دارد و این کار باید با نهایت دقت انجام شود تا سوختگی پوست ایجاد نشود ؛ لذا باید متذکر شد که انجام لیزر سفید سازی واژن ، مستلزم انتخاب متخصص زنان خوب در تهران می باشد. باید خاطر نشان نمود که جهت دستیابی به نتیجه دلخواه و مطلوب ؛ معمولا یکماه تا یکماه و نیم یکبار و به دفعات 3 تا 5 جلسه ، باید فرآیند لیزر و روشن سازی واژن بر روی ناحیه تناسلی فرد زیباجو صورت گیرد. لازم به ذکر است که حین درمان با لیزر ، فرد دردی حس نخواهد کرد ؛ البته در پایان کار ، احساس کمی سوزش امری بدیهی است که با قراردهی کیسه های یخ بر روی موضع مورد نظر به مدت یک تا دو ساعت ، می توان از تشدید درد پیشگیری کرده و آن را تسکین بخشید. دوران نقاهت سفید کردن واژن با لیزر در تهران با دکتر زهرا سیفی ، حدودا یک هفته است که باید طی این مدت از پمادهای تجویز شده از سوی پزشک ، به طور مرتب و مطابق دستور استفاده شود. توجه داشته باشید که در جلسه اول پس از لیزر و حدودا 2 تا 3 هفته پس از آن ، هنوز کمی تیرگی در ناحیه تناسلی وجود خواهد داشت که این اتفاق به دلیل آن است که لیزر سبب ایجاد یک سوختگی سطحی در پوست می شود ؛ از این رو نگران نباشید ، زیرا پس از این که پوست تیره می ریزد ( 3 تا 5 جلسه بعد ) ؛ پوست زیرین نمایان شده و نتیجه مطلوب ، پدیدار می گردد.

توضیحات دکتر سیفی در خصوص دائمی ترین راه سفید کردن واژن

آیا نتیجه سفید کردن واژن با لیزر دائمی است ؟

لیزر ، از نوین ترین تکنولوژی هایی است که امروزه در زمینه انواع اعمال جراحی ؛ از جمله جراحی های زیبایی زنان مورد استفاده گسترده ای واقع شده است. عمموما لیزر ، دارای نتایجی با ماندگاری طولانی مدت است ؛ لذا چنانچه از لیزر جهت سفید کردن واژن در تهران استفاده شده باشد ، مشروط به رعایت صحیح مراقبت های پس از آن ، غالبا نتایجی با ماندگاری بالا به دنبال خواهد داشت.

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی

یکی دیگر از روش های موثر در راستای روشن سازی واژن به شمار می رود که طی آن پزشک با تزریق گاز دی اکسید کربن به زیر پوست ناحیه تناسلی ، سلول ها و رنگدانه های پوستی را فعال نموده و بدین ترتیب با جایگزین نمودن سلول های پوستی جدید به جای سلول های پوستی قدیمی علاوه بر رفع تیرگی واژن موجب جوانسازی واژن نیز می شود. ماندگاری سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی بالا بوده و تقریبا تا دو سال پس از انجام آن نیازی به تکرار تزریق نخواهد بود.

تاثیر کربوکسی تراپی بر سفید کردن واژن

توجه داشته باشید که استفاده از کربوکسی تراپی در سفید کردن واژن ، تحت بی حسی موضعی انجام گرفته و نتایج خوشایندی در پی دارد. ناگفته نماند کربوکسی تراپی علاوه بر روشن سازی پوست ناحیه تناسلی ، می تواند با بهبود گردش خون در بافت این ناحیه و تحریک تولید پروتئین های جوانساز پوست ، منجر به ایجاد الاستیسته شده و سبب جوانسازی بافت اندام تناسلی نیز گردد.

مطب خانم دکتر زهرا سیفی ، بهترین متخصص زنان تهران ، مجهز به مدرن ترین دستگاه های لیزر و کربوکسی تراپی می باشد. ایشان با بکارگیری جدیدترین متدهای روشن سازی ناحیه تناسلی ، دستیابی به یک اندام جنسی زیبا را برای بانوان گرامی تحقق بخشیده اند. شما همراهان گرامی که به دنبال یافتن راهکاری اثربخش برای سفید کردن واژن می باشید ، می توانید به منظور دریافت پیشرفته ترین خدمات در حوزه کلیه اعمال زیبایی واژن ، به مطب دکتر سیفی مراجعه فرمایید.

سفید کردن واژن با استفاده از رادیوفرکوئنسی

رادیوفرکوئنسی یا RF که به سلول درمانی نیز موسوم است ، یکی دیگر از راه های روشن سازی واژن می باشد که طی آن پلاسمای خون خود فرد به ناحیه تناسلی تزریق می گردد. به طور کلی پلاسمای خون در راستای زیباسازی و جوانسازی پوست بسیار موثر است. در این روش با استفاده از امواج رادیویی اقدام به تحریک کلاژن سازی در پوست ، صورت گرفته و بدین ترتیب تیرگی واژن برطرف می شود.

بهترین روش سفید کردن واژن

به منظور انتخاب هر یک از روش های فوق الذکر نیاز به مراجعه به پزشک متخصص زنان ضروری می باشد. جراح و دکتر زنان خوب در تهران پس از بررسی شرایط عمومی بیمار ، تعیین علت تیرگی واژن و تشخیص و صلاحدید خود یکی از روش های مذکور را مورد استفاده قرار می دهد.

سفید کردن واژن

چند جلسه برای سفید کردن واژن نیاز است ؟

در پاسخ به این سوال نمی توان یک عدد دقیق ارائه داد ، چرا که این مسئله با توجه به روش سفید کردن واژن ( لیزر ، کربوکسی تراپی و رادیوفرکوئنسی ) ، نوع پوست و وسعت تیرگی ناحیه تناسلی و موارد متعدد دیگری ؛ متغیر خواهد بود.

آیا سفید کردن واژن با لیزر سبب ناباروری می شود ؟

خیر ؛ انجام هر گونه فعالیت با لیزر بر روی ناحیه تناسلی ، هرگز منجر به ناباروی نخواهد شد ؛ چرا که میزان نفوذ اشعه لیزر بسیار ناچیز بوده و تنها به پوست نفوذ کرده و به تحریک سلول ها و افزایش کلاژن سازی منتج می شود.

هزینه سفید کردن واژن در تهران

از رایج ترین سوالاتی که متقاضیان سفید کردن واژن در تهران با آن روبرو بوده و عمدتا از پزشک در خصوص آن سوال می کنند ، این است که هزینه این پروسه چقدر است ؟ هزینه سفید کردن یا به عبارتی روشن سازی واژن ؛ وابسته به فاکتورهایی از قبیل تعداد جلسات درمانی ، روش مورد استفاده و آیتم های دیگری می باشد و بر اساس آن ها محاسبه می شود. از این رو اگر می خواهید از هزینه های سفید کردن ناحیه تناسلی بانوان مطلع شوید ، باید به پزشک و جراح متخصص زنان مراجعه نمایید.

مراقبت های بعد از سفید کردن واژن

 1. توصیه می شود بعد از انجام هر یک از روش هایی که برای سفیدسازی واژن استفاده می کنید ، حتما لباس های نخی و گشاد بپوشید.
 2. نیازی به استفاده از داروی آنتی بیوتیک نیست اما در برخی موارد ممکن است داروهای آنتی بیوتیک موضعی توسط پزشک تجویز شود.
 3. بعد از گذشت 2 الی 5 روز از درمان ، برقراری رابطه جنسی مانعی ندارد.
 4. لازم است نواحی واژن را خشک و تمیز نگه دارید.
 5. انجام فعالیت های ورزشی بعد از درمان مانعی ندارد.
 6. در صورتی که به هرگونه عفونت و عارضه پوستی دچار شدید ، لازم است این موضوع را به اطلاع پزشک خود برسانید.
 7. از رفتن به استخر ، سونا و جکوزی به مدت یک هفته بعد از سفید کردن واژن خودداری نمایید.
 8. بعد از هر بار شستشوی واژن با دستمال تمیز و نرم ناحیه را خشک کنید.
 9. بهداشت شخصی خود را رعایت نمایید.
 10. در صورتی که احساس کردید لباس زیر شما خیس و یا مرطوب شده است ، لازم است حتما آن را تعویض نمایید.

چه افرادی برای سفید کردن واژن مناسب هستند ؟

 • افرادی که با برقراری رابطه جنسی به دلیل تیرگی ناحیه واژن خود مشکل دارند.
 • افرادی که به صورت ژنتیکی دارای پوست تیره هستند.
 • افرادی که به دلیل داشتن واژن تیره اعتماد به نفس خود را از دست داده اند.

سفید کردن واژن با روش های خانگی

زمانی که این واژه را در اینترنت جستجو می کنید ، با روش های زیادی رو به رو خواهید شد که بسیاری از این روش ها از نظر علمی صحت نداشته و ممکن است مشکلاتی را برای فرد ایجاد نماید. توصیه می شود در صورتی که به هر دلیلی از تیرگی ناحیه واژن خود رنج می برید ، حتما به متخصص زنان و زایمان تهران مراجعه کرده تا با مشورت فردی که در این زمینه تخصص و مهارت لازم را دارد ، بهترین روش برای سفید کردن ناحیه تناسلی در تهران انتخاب شود.

آیا سفید کردن واژن موجب سرطان این ناحیه می شود ؟

در واقع این موضوع تا حد زیادی به روشی که برای انجام این فرآیند به کار گرفته می شود ، بستگی دارد. در صورتی که از مواد شیمیایی برای سفیدی ناحیه واژن استفاده شود ، ممکن است فرد به عارضه های شدیدی مبتلا شود ؛ با این حال هنوز مدرکی مبنی بر سرطان زایی روش های سفید کردن واژن وجود ندارد. از آنجایی که ناحیه تناسلی از حساسیت بالایی برخوردار است ، توصیه می شود هرگز از روش های خانگی با استفاده از مواد شیمیایی اقدام به سفید کردن ناحیه مورد نظر نکنید ؛ بهتر است برای این منظور حتما به دکتر زنان مراجعه شود.

سفید کردن واژن - دکتر سیفی

انجام پروسه سفید سازی واژن برای چه کسانی ممانعت دارد ؟

همانگونه که این روش درمانی سبب بهبود بسیاری از مشکلات زنان می گردد ، اما در بعضی شرایط انجام این فرآیند می تواند با عارضه و عواقب نامناسبی همراه باشد. برخی از موارد منع شده در هنگام مراجعه برای انجام روش های مختلف سفید نمودن واژن ، به شرح زیر هستند :

 1. همانگونه که می دانید بارداری و یا شیردهی ، پروسه بسیار حساس و مهمی برای خانم ها است ، در این بازه می بایست از انجام هرگونه فرایند حساس از جمله سفید کردن واژن اجتناب کرد.
 2. اگر شما سابقه بیماری های مقاربتی همچون تبخال تناسلی یا زگیل تناسلی و بیماری های از این قبیل را دارید ، این نوع درمان برای شما ممانعت دارد ؛ زیرا سبب تشدید شرایط بیماری شما و ایجاد جوش می گردد.
 3. اگر دچار هرگونه عفونت و یا بیماری های قارچی هستید ، می بایست پس از بهبودی کامل به این درمان روی آورید.
  مراقبت های پیش از سفید کردن واژن
 4.  پیش از انجام پروسه سفید سازی واژن به هر روشی اعم از لیزر ، می بایست یک الی دو روز پیش از نوبت ویزیت خود توسط پزشک خود را شیو نمایید.
 5.  در هنگام مراجعه می بایست تمیز و پاکیزه باشید.
 6.  اگر در دوره قاعدگی هستید می بایست وقت دیگری به ویزیت دکتر بروید.
 7.  از استفاده هرگونه لوسیون و مواد شیمیایی حساس در این بازه که سبب بروز جوش و یا اگزما در واژن شما می شوند، اجتناب نمایید.

آیا می توان در دوره قاعدگی اقدام به سفید کردن واژن از طریق لیزر نمود؟

خیر. همانگونه که در مطالب فوق اشاره شد برای انجام این پروسه درمانی شما می بایست پاک باشید. محل اعمال این پروسه واژن و اطراف واژن است. در هنگام قاعدگی این پروسه با تداخل همراه می شود و متخصص نمی تواند روند درمانی را به درستی انجام دهد.

پاسخ به سوالات متداول شما در رابطه با سفید کردن واژن

آیا سفید کردن ناحیه تناسلی خطرناک است ؟

در صورتی که سفید کردن واژن در تهران زیر نظر پزشک متخصص زنان تهران انجام شود ، خطرناک نیست. این پروسه به هیچ عنوان ناحیه داخلی واژن را تحت تاثیر قرار نمی دهد ؛ به همین دلیل عارضه و خطری را به دنبال نخواهد داشت. لازم به ذکر است که به سفید کردن این ناحیه ، بلیچینگ واژن نیز گفته می شود.

آیا لیزر موهای زائد موجب سفید شدن واژن می شود ؟

در واقع لیزر کردن موهای زائد به صورت مستقیم منجر به سفیدی ناحیه تناسلی نمی شود. اما به دلیل از بین رفتن موهای زائد و موهای زیر پوستی به مرور این روش در سفید تر شدن ناحیه واژن تاثیر دارد.

چگونه از تیره شدن واژن جلوگیری کنیم ؟

از پوشیدن لباس های تنگ خودداری نمایید ، از روش هایی مثل لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن استفاده نمایید ، توصیه می شود ناحیه تناسلی خود را مرطوب نگه دارید.

چه روغن هایی در سفیدی و جوانسازی واژن تاثیر دارند ؟

ماساژ ناحیه واژن به کمک روغن سیاه دانه ، روغن رازیانه و روغن آرگان برای سفید کردن و جوانسازی ناحیه واژن می تواند مفید باشد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
سارا
سارا
10 ماه ها گذشته

سلام من یه دختر ۱۶ساله دارم واژنش بسیار تیره هست مخصوصا کلوتیرویس خیلی نگرانم میشه راهنمایی کنید ایا درمان میشه