لابیاپلاستی با لیزر

امروزه لابیاپلاستی از جمله پرطرفدارترین اعمال جراحی زیبایی زنان به شمار می رود و مقصود از انجام آن ، بهبود ظاهر بخش بیرونی ناحیه تناسلی بانوان می باشد.

در این نوع از جراحی زیبایی زنان ، لابیاهای کوچک بخش خارجی واژن که به دلایل مختلفی اعم از افزایش سن و زایمان های متعدد می تواند بزرگ شده و چروکیده شده باشد ، اصلاح شده و قسمت های زائد و اضافی آن برداشته می شود ؛ این کار باعث زیبایی اندام جنسی زنانه شده و بالطبع کیفیت مقاربت جنسی را ارتقاء می دهد.

خوشبختانه در عصر حاضر با پیشرفت تکنولوژی و ورود لیزر به حوزه جراحی های درمان و زیبایی ، انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر محقق شده است و عموما در این راستا از لیزر مونالیزا بهره گرفته می شود ؛ زیرا این دستگاه لیزر ، مزایای زیادی دارد.

لابیاپلاستی با لیزر ، بسته به نظر جراح زنان طی چند جلسه قابل انجام است ؛ انجام این جراحی در صلاحیت متخصصین زنان و زایمان می باشد و در مطب ، کلینیک یا بیمارستان امکان انجام آن وجود دارد.

لازم به ذکر است که بعد از لابیاپلاستی با لیزر ، نیازی به بستری شدن وجود ندارد و فرد می تواند در همان روز عمل ، از مرکز جراحی ترخیص شده و به منزل بازگردد.

اکیدا توصیه می شود که عمل لابیاپلاستی ، فارغ از روش انجام آن ( جراحی یا لیزر ) ؛ حتما باید توسط بهترین جراح و متخصص زنان که بر عمل لابیاپلاستی اشراف کامل دارد انجام پذیرد.

لابیاپلاستی با لیزر

فواید عمل لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

  • زیبایی ناحیه تناسلی و افزایش اعتماد به نفس در خانم ها
  • بهبود عدم قرینگی لبه های خارجی واژن
  • ارتقاء کیفیت سلامت روابط جنسی
  • افزایش و سهولت در رعایت نکات بهداشتی
  • دوره نقاهت کوتاه
  • بدون بازگشت بودن نتیجه جراحی
  • کوتاه بودن زمان عمل
  • بدون درد ، خونریزی و بخیه بودن

عوارض لابیاپلاستی با لیزر

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، روش های نوین زیادی جهت انجام جراحی های زیبایی زنان پدید آمده است که تمام شرایط عمل را برای بیمار ؛ راحت تر و عوارض را برای آن ها کاهش داده است.

عوارض جانبی ایجاد شده در عمل لابیاپلاستی با لیزر ، بسیار ناچیز می باشد و شامل التهاب قرمزی و ورم می است که بدون ایجاد مشکل خاصی برطرف می شوند.

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا در چند مرحله انجام می شود ؟

تعداد جلساتی که پزشک متخصص زنان و زایمان پس از معاینه دقیق بیمار برای لابیاپلاستی با لیزر تعیین می کند ، معمولا بین 3 تا 5 جلسه است و باید بین هر جلسه حدودا 30 الی 50 روز فاصله وجود داشته باشد.

بانوان عزیز بعد از اتمام پروسه درمان و پایان تعداد جلسات تجویز شده ، باید سالانه یک مرتبه ویزیت شوند تا در صورت لزوم ، روند درمان مجددا تکرار گردد.

guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات