لیفت واژن با نخ

عمل لیفت واژن با نخ

لیفت واژن با نخ : امروزه جراحی های زیبایی زنان یا به عبارتی جراحی زیبایی واژینال به دلیل تاثیر مثبتی که بر کیفیت عملکرد جنسی و متعاقب آن بهبود روابط زناشویی می گذارد ، طرفداران بسیاری به خود اختصاص داده و مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است.

جوانسازی واژن و رفع مشکلات واژینال اعم از افتادگی ، شلی و تیرگی واژن ؛ در حال حاضر و با ورود تکنیک های نوین پزشکی تحقق یافته است.

ليفت واژن با نخ چیست ؟

ليفت واژن با نخ یکی از تکنیک های جوانسازی واژن است که با بهره وری از نخ های مخصوص لیفت و کارگذاری آن در واژن به رفع مشکلات ظاهری و همچنین رفع شلی واژن می پردازد.

از دیگر اهداف ليفت واژن با نخ می توان به ترمیم آسیب های ناشی از زایمان طبیعی و پارگی ناحیه پرینه ( پرینئال ) که به گشادی واژن منتج می شود ، اشاره کرد.

گشادی دهانه واژن ، سبب نارضایتی زوجین ( زن و شوهر ) از مقاربت جنسی می گردد و ممکن است سبب شود روابط زناشویی رو به سردی برود.

ليفت واژن با نخ ، یکی از نوین ترین متدهایی است که می تواند در راستای تنگ کردن واژن و رفع گشادی آن و در نتیجه افزایش میزان رضایت از روابط جنسی کمک کننده باشد.

لازم به ذکر است گشادی واژن ، علاوه بر مشکلات متعددی که به دنبال دارد می تواند منجر به بروز عفونت در دستگاه تناسلی خانم ها نیز گردد ، لذا تنگ کردن واژن می تواند در پیشگیری از بروز عفونت های ناشی از گشادی واژن نیز بسیار موثر واقع گردد.

لیفت واژن با نخ

مزایای لیفت واژن با نخ :

ليفت واژن با نخ مزایای بسیاری دارد که این امر سبب ترغیب بانوان به انجام آن می گردد.

از عمده ترین مزایای لیفت واژن با نخ می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • عدم نیاز به بیهوشی
  • فاقد درد بودن
  • رفع گشادی واژن
  • دوران نقاهت کوتاه
  • رفع دفرمیتی ظاهری و شلی واژن

ماندگاری ليفت واژن با نخ چقدر است ؟

نخ هایی که در ليفت واژن با نخ مورد استفاه قرار می گیرند به گذشت حداقل 6 الی 9 ماه زمان نیاز دارند تا جذب شده و به رفع اشکالات واژینال و ایجاد استحکام در عضله واژن بیانجامند.

به طور کلی هر چه از زمان انجام این عمل سپری شود ، شاهد تاثیرگذاری بیشتر آن خواهیم بود.

قاعدتا ماندگاری لیفت واژن با نخ با جراحی تنگ کردن واژن ، قابل مقایسه نیست اما بر اساس گزارشات به دست آمده می توان گفت خانم هایی که لیفت واژن انجام داده اند از نتایج این عمل رضایت بسیاری داشته اند.

هزینه لیفت واژن با نخ :

اعلام هزینه دقیق ليفت واژن با نخ ، بدون انجام معاینات لازم ممکن نیست. از این رو به افراد متقاضی این عمل که قصد اطلاع از هزینه آن را دارند ، توصیه می شود به پزشک متخصص زنان مراجعه نمایند.

در ویدئوی زیر صحبت های دکتر زهرا سیفی بهترین متخصص زنان تهران را درباره زیبایی واژن با روش لیفت واژن با نخ ملاحظه می فرمایید.

سخن آخر :

ليفت واژن با نخ ، برای خانم هایی که نیاز به اصلاح مشکلات واژینال دارند اما از انجام اعمال جراحی سنگین واهمه دارند ؛ گزینه بسیار مناسبی می باشد.

برای انجام بهینه عمل ليفت واژن با نخ و حصول نتایج قابل قبول از آن ، می بایست به یک متخصص زنان مجرب و حاذق مراجعه نمود.

سرکار خانم دکتر زهرا سیفی متخصص زنان تهران یکی از برترین جراحان و متخصصان زنان استان تهران هستند که لیست درخشانی از انجام انواع اعمال جراحی زیبایی زنان از جمله ليفت واژن با نخ ، تزریق ژل به واژن ، لابیاپلاستی و غیره را در کارنامه کاری خود دارند.

نظرات بسته شده است.