متخصص زنان تهران

پزشک متخصص زنان تهران

متخصص زنان تهران : متخصص زنان ، پزشکی است که در شاخه زنان و زایمان تحصیل نموده است و از توانایی و صلاحیت لازم در تشخیص و درمان انواع بیماری های اندام تناسلی بانوان ، درمان نازایی و همچنین انجام اموری ؛ همچون زایمان و اعمال جراحی زیبایی زنان ؛ نظیر جوانسازی واژن ، تنگ کردن واژن ، لابیاپلاستی ، تزریق چربی واژن ، تزریق ژل به واژن و غیره برخوردار می باشد.

لذا می توان اذعان داشت که پزشک متخصص زنان ؛ در حفظ سلامت خانم ها و پیرو آن حفظ سلامت خانواده ، نقشی مهم و اساسی ایفاء می کند.

پزشک متخصص زنان ، علاوه بر درمان بیماری های حوزه زنان ؛ اعم از افتادگی رحم ، اختلالات مربوط به سیکل ماهیانه ، افتادگی مثانه ، مشکلات ناشی از مقاربت جنسی ، عفونت واژن ، بی اختیاری ادرار ، کیست تخمدان ، فیبروم رحم ، اختلالات یائسگی ، ناباروری و غیره ؛ سعی دارد با افزایش آگاهی بانوان در خصوص نیازهای مراقبتی زنان ، از ریسک ابتلای آنان به انواع بیماری ها و سرطان های شایع زنان در سطح جامعه نیز بکاهد و بدین ترتیب بانوان و متعاقب آن جامعه را به سوی سلامت سوق دهد.

متخصص زنان تهران

اهمیت و ضرورت مراجعه به متخصص زنان :

دستگاه ادراری – تناسلی زنان ، دارای آناتومی پیچیده ای می باشد ؛ لذا بر خلاف تصور عموم که تنها خانم های متأهل را نیازمند مراجعه به پزشک متخصص زنان می دانند ، باید گفت که دختران مجرد نیز از زمان بلوغ ؛ ملزم به مراجعه به متخصص زنان می باشند.

همچنین از آن جا که دستگاه تناسلی خانم ها دارای ظرافت خاصی است و زیبایی آن در رضایت از عملکرد جنسی نقش پررنگی دارد ، خانم ها می بایست جهت مراقبت و حفظ زیبایی آن حتما به متخصص زنان مراجعه نمایند.

ضمنا توجه داشته باشید از آن جا که آمار ابتلا به بیماری های زنان علی الخصوص بیماری های مقاربتی نظیر زگیل تناسلی ، ایدز ، هپاتیت و  همچنین سرطان های شایع زنان ؛ مانند سرطان رحم ، سرطان سینه و غیره در جامعه کنونی رو به افزایش است ، مراجعه منظم به متخصص زنان می تواند از بروز این بیماری ها و نیز رشد ناگهانی غدد سرطانی ممانعت به عمل آورد.

از این رو به همه بانوان بویژه بانوانی که در رده سنی 70- 20 سالگی قرار دارند ، توصیه می شود به منظور انجام چکاپ و اموری اعم از تست پاپ اسمیر و غیره ؛ حداقل یکبار در طول سال به پزشک متخصص زنان مراجعه نمایند.

دکتر زهرا سیفی بهترین متخصص زنان تهران ؛ از برترین جراحان و متخصصان زنان تهران می باشند.

ایشان با اتکا بر توانمندی و تجربیات فراوانی که در طول سال های طبابت خود کسب نموده اند ، نتایج درخشانی را در حوزه درمان بیماری های زنان و نیز جراحی های زیبایی زنان در کارنامه کاری شان به ثبت رسانیده اند.

نظرات بسته شده است.