متخصص زنان و زایمان

پزشک متخصص زنان و زایمان

متخصص زنان و زایمان ، پزشکی است که در ابتدا به تحصیل در دوره پزشکی عمومی پرداخته و پس از آن می تواند با ورود به رشته زنان و زایمان نسبت به اخذ تخصص خود در این رشته اقدام نماید.

پزشک متخصص زنان و زايمان ، پس از اخد تخصص در رشته زنان و زایمان ؛ امکان تحصیل در دوره فوق تخصصی نازایی را نیز خواهد داشت و در صورت تمایل می تواند به تحصیل در این زمینه بپردازد.

افراد بهتر است جهت حصول نتایج بهینه و قابل قبول از خدمات درمانی و زیبایی زنان ؛ حتما نسبت به انتخاب متخصص زنان و زايمان دقت و توجه کافی داشته باشند.

به جرأت می توان اذعان داشت ، دکتر زهرا سیفی جراح و متخصص زنان و زايمان و نازایی و زیبایی و بهترین متخصص زنان تهران ؛ با تجربیات فراوانی که طی سال های فعالیت خویش در این حوزه کسب نموده اند ؛ به عنوان یکی از بهترین متخصصان زنان و زایمان تهران به شمار می روند که دارای نتایج درخشانی در این زمینه ها در کارنامه کاری خود می باشند.

متخصص زنان و زايمان صلاحیت انجام چه خدماتی را داراست ؟

لازم به ذکر است که متخصص زنان و زايمان ؛ توانایی تشخیص صحیح و همچنین درمان کلیه بیماری های حوزه زنان و مشکلات باروری را نیز دارند.

متخصص زنان و زایمان

لذا می توان اذعان داشت که پزشک متخصص زنان و زايمان ؛ نقشی کلیدی و موثر در حفظ سلامت زنان جامعه بر عهده دارند و می توانند با بالا بردن آگاهی بانوان جامعه از احتمال ابتلای آن ها به بیماری های مقاربتی ، بیماری های زنان اعم از افتادگی رحم ، فیبروم رحمی ، بی نظمی و اختلالات قاعدگی ، افتادگی مثانه و غیره و نیز سرطان های شایع بانوان به میزان قابل توجهی بکاهند.

همچنین متخصص زنان و زايمان ؛ صلاحیت ارائه مشاوره پیش از بارداری ، مراقبت های قبل ، بعد و حین بارداری ، انجام زایمان به روش های طبیعی و سزارین و درمان بارداری خارج از رحم را نیز داراست.

ناگفته نماند که پزشک متخصص زنان و زايمان ، در ارائه خدمات زیبایی بانوان و انجام انواع اعمال جراحی زیبایی زنان ؛ نظیر واژینوپلاستی ( تنگ کردن واژن ) ، لابیاپلاستی ، وایتنینگ ( سفید کردن واژن ) ، تزریق چربی و ژل به واژن و غیره نیز از توانایی و تبحر کافی برخوردار است.

نظرات بسته شده است.