هزینه تزریق چربی به واژن

هزینه تزریق چربی به واژن

جوانسازی واژن از جمله روش های زیبایی به شمار می رود که امروزه بین خانم ها پرطرفدار شده است . زیبایی در هر سن و سالی از آیتم های مهم اعتماد به نفس به شمار می رود اما گذر زمان و بالا رفتن سن و تغییرات فیزیولوژیکی در بدن ، باعث کاهش زیبایی فرد می شود که برای عموم خانم ها مسئله ای مهم محسوب می شود . اندام تناسلی جزو بخش مهم خانم ها است و ظاهر آن در روابط جنسیشان تاثیر می گذارد . حال برای بازیابی زیبایی از دست رفته این قسمت راه کارهایی ارائه می شود که تزریق چربی به واژن یکی از این موارد است . تزریق چربی از جمله روش های ساده برای جوانسازی واژن است که نتیجه مطلوبی به دنبال داشته است . در ادامه به توضیح بیشتر این روش پرداخته می شود .

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

اندام تناسلی خانم ها از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است که عوامل زیادی بر زیبایی آن دخیل هستند . تزریق چربی نوعی فیلر است که یک روش زیبایی بر قسمت بیرونی اندام تناسلی محسوب می شود چربی از بدن بیمار استخراج شده و بعد از انجام فرایند لازم به قسمت های مورد نیاز تزریق می شود . این نکته مهم است که چربی چگونه خارج و به محل مناسب تزریق شود و باید توسط متخصص زنان خوب صورت گیرد تا بدون هیچ گونه آسیبی بهترین نتیجه را ارائه دهد  .

روند انجام تزریق چربی به واژن

چربی ها از بدن فرد و از قسمت هایی مانند پهلو ، شکم و ران بیمار استخراج می شود و به خاطر دو مرحله بودن این روش ، مسلما از تزریق ژل به واژن زمان بیشتری به خود اختصاص خواهد داد .

عوارض تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به خاطر طبیعی بودن آن و اینکه از بدن خود فرد برداشته می شود ، زمینه حساسیت را از بین می برد اما مانند مابقی روش های زیبایی ممکن است بعد از استفاده از آن تا چند روز التهاب ، کبودی و یا تورم مشاهده شود .

دکتر زهرا سیفی متخصص زنان غرب تهران جهت زیبایی های واژن زنان می تواند مشاوره و راهکارهایی را در اختیار بیمار خود بگذارد که بیمار بتواند راحت تر این دوره را بگذراند و آسان تر با علائم و نشانه های آن خود را تطابق دهد . راه های ارتباطی : 44977660 و پیچ اینستاگرام

هزینه تزریق چربی به واژن

حال بعد از توضیح و بیان مزایای این روش درمانی به قسمتی می رسیم که شاید برای بیشتر خانم مهم باشد و آن چیزی نیست جز هزینه تزریق چربی به واژن ، هزینه برای انجام جراحی های زیبایی اهمیت دارد و لازم است قبل از شروع درمان از تمام جزییات آن آگاهی داشته باشید .

هزینه در انجام عمل های زیبایی اندام تناسلی به وضعیت بیمار بستگی دارد و بعد از معاینه متخصص زنان می تواند هزینه دقیق را به فرد اعلام نماید .

نظرات بسته شده است.