هزینه لابیاپلاستی با لیزر

هزینه لابیاپلاستی با لیزر

امروزه انواع جراحی زیبایی، مخاطبان بسیاری یافته است و آنچه که بین خانم محبوبیت بیشتری دارد، جراحی زیبایی واژن است . این جراحی تحولی در زندگی زناشویی ایجاد کرده و باعث گرم شدن روابط شده است . افزایش سن ، زایمان های پی در پی باعث شده خانم ها ظاهر زیبای خود را از دست بدهند و به مرور اعتماد به نفسشان را تحت شعاع قرار دهد . شاید شما نیز شنیده باشید خانم ها بعد از گذشت چند سال از زندگی مشترک دچار دلسردی شده و تصور می کنند طراوت جوانی خود را از دست داده اند .

حال روش های متعددی برای برطرف کردن این مشکلات ارائه شده است . لابیاپلاستی یکی از این روش هاست که به عنوان یک جراحی زیبایی واژن معرفی می شود . جوانسازی واژن شامل بخش ها و روش های مختلفی از جمله تنگ کردن واژن ، سفید کردن واژن ، لابیاپلاستی می شود که در این بخش عمل لابیاپلاستی مورد بررسی قرار می گیرد .

هزینه لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی عملی است که لابیاهای واژن را کوچک کرده و فرم می دهد . لابیاها بر اثر عوامل مختلف از جمله افزایش و کاهش وزن شدید ، زایمان های مکرر ، عوامل ژنتیکی و یا افزایش سن ، بزرگ یا غیر قرینه می شوند . این حالت باعث درد در هنگام رابطه زناشویی شده و یا برخورد لباس به لابیاها باعث رنجش فرد می شود. لابیاپلاستی آمده تا خانم هایی که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند را به لذت دوباره زندگی برگرداند و زیبایی و شادی به آن ها هدیه دهد . در ادامه انواع لابیاپلاستی و مزایای آن توضیح داده می شود .

برای آشنایی بیشتر می توانید توضیحات دکتر زهرا سیفی جراح زیبایی زنان را مشاهده نمایید.

انواع لابیاپلاستی

لابیاپلاستی به دو روش جراحی و بدون جراحی انجام می شود . عمل لابیاپلاستی اگر نیاز به جراحی باشد باید همراه با بیهوشی باشد و فرد بعد از عمل نیاز به مراقبت های بیشتری دارد . اما اگر لابیاپلاستی به صورت غیرتهاجمی و با استفاده از لیزر باشد ، در زمان بسیار کوتاه و با بیهوشی موضعی قابل انجام است و فرد می تواند تنها با رعایت نکاتی به فعالیت روزانه خود ادامه دهد .

لابیاپلاستی با لیزر

خانم هایی که لابیاهای بزرگ دارند همیشه مجبور بوده اند با پوشیدن لباس های گشاد این مشکل را بپوشانند و یا با تماس لباسشان به لبه لابیاها احساس سوزن و خارش داشته باشند . اما با انجام لابیاپلاستی با لیزر این موارد برطرف می شود . و فرد بعد از یک یا دو ساعت می تواند مرخص شده و به خانه برگردد .

مزایای لابیاپلاستی با لیزر

همانطور که ذکر شد لابیاپلاستی با لیزر بدون بیهوشی عمومی و به صورت سرپایی انجام می شود و با بهره گیر از لیزر به راحتی لابیاها تغییر شکل داده می شود . در ابتدا نواحی مورد نظر علامت گذاری شده و با لیزر تنها همان قسمت تحت تابش لیزر قرار می گیرد و به بافت های مجاور آسیبی وارد نمی شود. فواید دیگر لیزر تاثیرگذاری آن بر روی کلاژن سازی و بهبود جریان خون در این قسمت است که باعث جوانسازی لابیاها می شود . لابیاپلاستی با لیزر سرعت بیشتری دارد و بعد از جراحی خونریزی و کبودی ایجاد نمی گردد . البته تجربه و مهارت جراح زیبایی زنان در نتیجه بسیار اهمیت دارد استفاده از روش های منسوخ و قدیمی می تواند به بدن آسیب وارد کند و یا اسکار به جای بگذارد اما بهترین دکتر لابیاپلاستی با آگاهی و دانش از بروزترین روش های استفاده می کند .

دکتر زهرا سیفی متخصص زنان غرب تهران جهت بیماری های زنان می تواند مشاوره و راهکارهایی را در اختیار بیمار خود بگذارد که بیمار بتواند راحت تر این دوره را بگذراند و آسان تر با علائم و نشانه های آن خود را تطابق دهد . راه های ارتباطی : 44977660 و پیچ اینستاگرام

 هزینه لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی با توجه به شرایط جسمانی بیمار و وضعیت اندام تناسلی فرد تعیین می شود و نمی توان سقف روشنی برای آن تعریف کرد . چون تعداد جلسات و انتخاب روش لابیاپلاستی تعیین کننده هزینه خواهد بود که متخصص زنان با معاینه بیمار آن را تشخیص می دهد . این نکته نیز قابل ذکر است لابیاپلاستی مانند دیگر عمل های زیبایی خارج از پوشش بیمه است در نتیجه در جلسه مشاوره حتما از وضعیت خود و روشی که انتخاب می شود اطلاع یابید و هزینه ها را بپرسید .

تاثیر لابیاپلاستی بر رابطه جنسی

با کوچک شدن لابیاها نه تنها میل جنسی کاهش نمی یابد بلکه لذت آن دو برابر خواند شد . زیبایی اندام تناسلی خود باعث افزایش حس رضایتمندی و اعتماد بنفس می شود . با برداشتن قسمت اضافه اطراف کلیتوریس خانم ها بهتر تحریک می شود و لذت بیشتری از رابطه جنسی خود تجربه می کنند .

guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات