previous arrow
next arrow
Slider

زایمان طبیعی اولین روش زایمان بوده است . این روش زایمان از قدیم تا کنون استفاده شده است .زایمان طبیعی به عنوان بهترین روش زایمان از نظر متخصص زنان غرب تهران شناخته شده است .
زایمان سزارین

بهتر است بدانید که طبق آماری که منتشر شده است ده درصد زایمان های جهان به شکل سزارین انجام می شو.


ادامه مطلب
درمان ناباروری

امروزه فرزند آوری برای زوج های نابارور دیگر آرزو نیست بلکه با کمک تکنیک های جدید درمان ناباروری می توان نازایی را درمان کرد.


ادامه مطلب
کیست تخمدان

از شایع ترین بیماری ها در میان زنان و دختران می باشد. که در صورت عدم درمان به موقع ، ممکن است برای بیمار خطر آفرین باشد.


ادامه مطلب

راه های ارتباطی با دکتر سیفی

دکتر زهرا سیفی متخصص زنان تهران

(جراح و متخصص زنان ، زایمان و نازایی)

شماره نظام پزشکی: 102393

فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی است که در مطب ایشان ، خدماتی مانند خدمات انجام جراحی های زیبایی مانند لابیاپلاستی ، لیفت با نخ ، تزریق بوتاکس به واژن ، پرینورافی ، واژینوپلاستی و درمان واژینیسموس انجام می شود. همچنین در مطب گذاشتن IUD ، انجام کولپوسکوپی و سفید کردن واژن نیز انجام می شود.

درباره دکتر بیشتر بدانید …

زایمان-طبیعی

کاهش مشکلات تنفسی،در زایمان طبیعی هنگام خروج کودک از دهانه واژن ،مایع آمونیاک از ریه نوزاد خارج می شود .

تکامل جنین،وقتی رشد جنین کامل می شود زایمان طبیعی انجام می شود .

دریافت باکتری های محافظت کننده، هنگامی که نوزاد از مجرای زایمان عبور می کند، باکتری های محافظت کننده را برمی دارد. این باکتری ها وارد روده نوزاد می شوند و سیستم ایمنی را شکل می دهند. ادامه مطلب

در زایمان طبیعی به دلیل امواج هورمونی نوزاد هوشیارتر می باشد و با مادر ارتباط می گیرد .

زایمان سزارین

بانوانی که می خواهند زایمان سزارین را انجام دهند ، باید شش ساعت قبل از سزارین از میل نمودن خوردن مواد غذایی اجتناب بورزد، در زمانی که کیسه آب پاره شود انجام زایمان سزارین به شکل ناگهانی و اورژانسی انجام می شود .

پیش از سزارین پزشک انجام آزمایش خون را به مادر توصیه می کند ، اگر مادر با لخته شدن خون مواجه شده باشد نیاز است که مادر لباس و جوراب های مخصوص را بپوشد. ادامه مطلب

درمان-ناباروری-1

این تکنیک درمانی ازجمله تکنیک های ساده و بی درد است که برای پیشبرد آن ، مایع اسپرم تهیه شده و حجم زیادی ازاسپرم های دارای کیفیت آن به درون رحم راه می یابند و شانس بارداری بالا می رود . در آمیزش معمولی تنها 10 درصد از اسپرم ها به رحم می رسند و مابقی در واژن مانده و به بیرون می ریزند . در روش IUI نیازی به بیهوشی نیست. ادامه مطلب

ممکن است که عوامل بسیار زیادی باعث ایجاد کیست تخمدان شود که از جمله آن ها می توان به اختلال عملکرد تخمدان ها ، چاقی ، عدم تخمک گذاری ، علل مادرزادی ، داروهای محرک بارداری و هورمون پرولاکتیناشاره نمود. معمولا در 80 تا 85 درصد موارد ، کیست های تخمدان خوش خیم بوده و در سنین زیر 45 سال تنها 6% از این کیست ها ممکن است که سرطانی شوند. ادامه مطلب

انواع کیست تخمدان

کیست تخمدان انواع مختلفی دارد که توسط متخصص زنان غرب تهران درمان می شود.در اینجا برای شما انواع کیست تخمدان را شرح داده ایم:

کیست فولیکولار

کیست فولیکولار شایع ترین نوع کیست تخمدان در خانم ها می باشد که در نتیجه رشد یک فیلیکول تولید کننده تخمک ایجاد می شود. تخمک درون یک کیسه پر از مایع است که به این کیسه فولیکول گفته می شود. زمانی که این فولیکول ها در طی چرخه های پریود رشد بیش از حد داشته و برای آزاد سازی تخمک باز نشوند ، کیست های فولیکولار را ایجاد می نماید.

کیست‌های درموئید

گاهی ممکن است که برای تشکیل بافت های دیگر بدن مانند مو یا دندان ، در بافت تخمدان ها رشد غیر طبیعی داشته باشیم که در این حالت در تخمدان ها کیست مشاهده می شود که به آنها کیست درموئید گفته می شود.

تخمدان پلی کیستیک

برخی از زنان مبتلا به سندورم تخمدان پلی کیستیک هستند، در واقع این بیماری یکی از بیماری های شایع در دوران باروری است که باعث بروز مشکلاتی می شود، در زنانی که مبتلا به این بیماری هستند تعادل هورمون های جنسی ( استروژن و پروژسترون) بر هم می خورد که این امر موجب رشد کیست های تخمدانی می شود .​